BURADASINIZ
Anasayfa > MOTOSİKLET > BMW K 1600 Bagger Yollarda

BMW K 1600 Bagger Yollarda

Her seferinde rahat bir yolculuk yapın

Asfalta çıkmaya can attığınızda yeni ufuklar ve yeni yollar sizi heyecanlandırıyorsa Bagger çıkacağınız yolculuğa en uygun motosiklettir. 6 silindiri, olağanüstü akıcı çalışma özelliği ve etkileyici güç üretimiyle yerinizi aldığınız anda yolculuk keyfini başlatır. Motosiklet ve siz, tipik bir Bagger siluetiyle yolla bir bütün haline gelirsiniz. Kesilmiş rüzgarlık ve çarpıcı arka bölüm hemen ayırt edilebilen bir görünüm sunar. Etkileyici görünümünün ardında ise çok sayıda yenilikçi teknoloji ve üst düzey konfor sunar. Bir Bagger sürücüsü yüzünde rüzgarı hissetmekten hoşlandığından gezinti keyfi standart donanımın bir parçasıdır. Bir an önce yola çıkın ve K 1600 B ile rüzgarı yüzünüzde hissedin.

Gerçek bir Bagger

Bir Bagger motosiklette olması gerektiği gibi, bu model güçlü bir duruşa sahip yolda akıcı şekilde ilerler. Siluetinin eğimli çizgileri K 1600 B modeline düz ve hizalı görünüm kazandırır. Çeşitli siyah tonlarıyla birleşen “Metalik Siyah” renk Bagger’a biçimini verir ve aynı anda hem iddialı hem de kendine güvenli görünmesini sağlar. Kesilmiş rüzgarlık ve çantalara entegre edilmiş LED sinyal ve fren lambalarını içeren çarpıcı arka bölüm bu motosikletin stilini tanımlar. Siyah 6 silindirli motor güçlü bir karaktere sahip genel görünümünü tamamlar. Standart boru tipi gidonları Bagger motosikletinizi keyifle ufka doğru yönlendirebilmenizi sağlar.

Hiçbir mesafe uzak gelmeyecek

1600 6 silindirli sıralı motor, akıcı çalışma özelliği ve güç üretimiyle arzu ettiğiniz dinamikleri sunar. Dostlarınızla gezinti sırasında dolaşırken her viraja dinamik ve çevik bir şekilde girebilirsiniz. 175 Nm maksimum torku ve 160 BG (118 kW) gücüyle benzersiz ve zahmetsiz bir itiş kuvveti üretir. Torkun 70’lik miktarı 1500 dev/dk gibi düşük bir aralıktan itibaren elde edilir. Bu bileğinizin en küçük hareketiyle K 1600 B’nin hızlanmasını etkileyici bir şekilde hissedebilmenizi sağlar. Gideceğiniz yere ulaştığınızda geri manevra asistanı zahmetsiz bir şekilde manevra yapabilmenizi sağlar. Anahtarsız Sürüşü tercih ederek, motosikletinize genel paketi tamamlayan bir diğer öne çıkan teknik özelliği ekleyebilirsiniz.

Ucu bucağı olmayan bir sürüş keyfi

Bagger’ın selesine oturan herkes bu motosikleti sürmek isteyecek. Bu özel motosiklet üst düzey konforu ve standart dinamik ESA optimum kullanım özellikleri ve sürüş dinamikleriyle sürüş süresinin sınırlarını kaldırır. Buna ek olarak “CRUISE” ayarı yumuşak bir amortisör konforu sunar. Bagger motosiklete özgü pedallar rahat bir duruş ve saf sürüş keyfi sunar. Ek olarak ön hoparlörler, Yokuşta Kalkış Kontrolü (HSC), pro vites asistanı veya ek saklama bölmeleri gibi opsiyonel aksesuarlarla motosikletinizin konforunu tamamen kişisel şekilde artırabilirsiniz. Rahat bir duruş ve tartışılmaz bir tavırla yol arkadaşlarınızın hayranlık dolu bakışlarını üzerinizde hissedeceğiniz kesin.

Top