You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu

Şampiyonlar Kupalarına Kavuştu

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)’nun her yıl düzenlediği geleneksel ”Şampiyonlar Gecesi” Ödül Töreni, 21 Aralık 2009 akşamı gerçekleştirildi. Otomobil sporları camiasının yanı sıra yerel yönetimden davetlilerin de katılım gösterdiği tören Ceylan InterContinental İstanbul Otel’de düzenlendi. Törende 2009 sezonunu Türkiye Şampiyonu veya Birincisi olarak kapatan sporcuların yanı sıra, ülkemizi yurt dışında temsil eden sporcularımız ile Özel Kupa şampiyonları da kupalarına kavuştu.

Toplam 8 kategoride 48 sporcunun ödül aldığı gece, TOSFED Başkanı Sn. Mümtaz Tahincioğlu’nun yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Birçok “ilk”e sahne olan 2009 Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni’nde başka ödüller de sahiplerini buldu. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından ilk kez düzenlenen, yazılı ve elektronik medya mensupları ile fotoğrafçıların katıldığı ”Otomobil Sporlarında Aksiyon” temalı fotoğraf yarışmasının oylaması davetliler tarafından yapıldı.

Katılan 11 adet fotoğraf arasında Hakan Mertoğlu birincilik ödülünü alırken Atilla Özgen ikinci ve Mine Toker de üçüncü oldu. TOSFED’in geleneksel olarak organize ettiği ve 21:45’ten itibaren Dspor ekranlarında canlı olarak yayınlanan gecenin ilerleyen saatlerinde düzenlenen piyango çekilişinde ise bilet alan konuklar birbirinden değerli ve sürpriz hediyelere kavuştular.

Top