You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > TOSFED Mali Kurulu Yapıldı

TOSFED Mali Kurulu Yapıldı

TOSFEDBsk_MetinCeker21 Aralık 2014 günü, Ankara’da düzenlenen TOSFED 3. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı sonucunda, Başkan ve Yönetim Kurulu oy çokluğu ile ibra edilirken, Denetleme Kurulu oy birliği ile ibra edildi.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 3. Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı, 21 Aralık 2014 günü, Ankara’da Bilkent Otel’de gerçekleştirildi.

Genel Kurula katılma hakkı bulunan 192 delegeden 119 delegenin hazır bulunduğu toplantı TOSFED Başkan Vekili Kemal Kurtagiç tarafından açıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından TOSFED Başkanı Metin Çeker yaptığı konuşmada “2013 yılında göreve geldiğimizden beri üstlendiğimiz vizyon, misyon ve politikamız ile hedeflerimize vaat ettiğimiz zamanlarda ulaştık. Şu anda bu organizasyonlarımızı devam ettiriyor ve Türkiye genelinde standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz” dedi.

Başkan ve Yönetim Kurulu 05.07.2013-31.12.2013 dönemi ile 01.01.2014-30.11.2014 dönemine ilişkin hesap ve faaliyetlerden ötürü oy çokluğu ile ibra edilirken, Denetleme Kurulu oy birliği ile ibra edildi.

TOSFED_MaliGenelKurul-2TOSFED Başkanı Metin Çeker katılımcılara teşekkür ederek “Otomobil sporlarını yükseltmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Divan Başkanı Süleyman Bektaş, 3. Olağan Mali Genel Kurulun TOSFED ve Türk otomobil sporlarına hayırlı ve uğurlu olması dileğinde bulundu.

Top