You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Motorsports Academy Eğitimleri Devam Ediyor

Motorsports Academy Eğitimleri Devam Ediyor

Motorsporlarına ilk adımı atmak ve yarışçı olmak isteyen katılımcılar için Motorsports Academy başlangıç seviyesi ralli, formula 3 ve pist eğitimleri Kasım ayı kayıtları devam ediyor. 30 Kasım 2008 Pazar günü açılacak ralli, pist ve formula 3 sınıfları için 26 Kasım 2008 saat 17:00’a kadar başvuru yapılabiliyor.

Türkiye’nin şampiyon pilot ve co-pilotları tarafından verilen teorik ve pratik eğitimlerin sonunda başarılı olacak katılımcılar, Motorsports Academy Challenge’da ücretsiz yarışma hakkı kazanacaklar. Ayrıca eğitim sonunda tüm katılımcılara TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) onaylı sertifika veriliyor.

Başlangıç seviyesi eğitim ücreti 360 YTL+KDV ve Axess kredi kartına 3, 6 ve 12 taksit seçeneği bulunuyor.

Körfez Pisti’ndeki İleri Seviye Eğitimleri Aralık’ta

Daha önce benzer eğitimi almış veya yarış tecrübesi olan katılımcılarımız için ileri seviye formula 3 ve pist eğitimleri Aralık ayı ’ÖZEL GRUP’ kayıtları da devam ediyor. Daha az sayıda katılımcı ile yapılacak ’ÖZEL GRUP’ eğitimlerinde, daha fazla pratik ve daha fazla tur sayısı imkanı sunuluyor. “Pilot” kategorisi olarak adlandırılan eğitimlerin sonunda başarılı olacak katılımcılar, Türkiye Pist Şampiyonası’nda ücretsiz yarışma hakkı kazanacaklar.

Başvuru ve detaylı bilgi için http://www.motorsporlariakademi.com sitesini ziyaret edebilir, her türlü sorunuz için (212) 285 91 94 veya (542) 257 33 30 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Top