You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Söylemez – Bakançocukları Hitit’e Hazır

Söylemez – Bakançocukları Hitit’e Hazır

AGT sponsorluğunda Mitsubishi Evo 9 ile yarışan Mustafa Söylemez ve Cem Bakançocukları ekibi toprak zeminde koşulacak Hitit Rallisi’ne hazır.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın beşinci ayağı olan 36.Hitit Rallisi, 5-6 Eylül tarihlerinde kısa adı ANOK olan Ankara Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize ediliyor. 5 Eylül Cumartesi günü saat 20.15’de Bolu Vilayet Meydanı önünden verilecek olan seramonik start ile başlayacak organizasyonda, aynı akşam saat 21.15’ten itibaren Bolu Lunapark karşısında Özel Seyirci Özel Etabı gerçekleştirilecek. Kulübün geçen aylarda yaptığı Abant Tırmanma Yarışı seramonik startında 5.000 seyircinin olması, bu haftasonuda Bolu’da rallinin büyük ilgi toplayacağının göstergesi.

Bu yarış öncesinde Türkiye Ralli Şampiyonası, pilotlar kategorisinde dördüncü durumda olan Mustafa Söylemez Yeşil Bursa Rallisi’nde kaybettiği ikincilik pozisyonunu geri kazanmak için yarışacak.

6 Eylül Pazar günü sabah 09.00’de başlayarak 9 özel etapta devam edecek ralli, aynı gün 17.45’tan itibaren yine Bolu Lunaparkı’nın yanındaki servis alanında son bulacak.

Ekibimiz hakkında detaylı bilgilere www.agt.com.tr çatısı altındaki AGT Racing Team bölümünden ulaşabilirsiniz.

Top