You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Seminerleri Başlıyor

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Seminerleri Başlıyor

Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri Seminerleri, 22 Mayıs’ta başlıyor. Volkan Işık’ın 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerini katılımcılara aktardığı bu özel eğitim programı her yaştan sürücülere açık.

Sürüş teknikleri eğitimlerine geçerli sürücü belgesi olan herkes katılabilir. Volkan Işık ve deneyimli eğitmenler tarafından sürüş tekniklerinin en ince detaylarının uygulamalı olarak anlatıldığı bu eğitimlerden sonra hayatınızın eskisi gibi olmayacağı ise kesin.

Muhteşem bir gün fırsatı

“Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri” seminer katılımcılarını, sürüş tekniklerini işin ustasından öğrenme fırsatı da dâhil olmak üzere muhteşem bir gün bekliyor.

Seminerler, katılımcılara teorik ve pratik eğitimi bir arada alma şansı sunuyor. Pratik eğitimler, İstanbul Olimpiyat Parkı’nda özel istasyonlarda yapılıyor. Her seminer programının sonunda katılımcılara özel olarak hazırlanan katılım sertifikaları veriliyor.

Katılmak için yaşınızın kaç olduğu hiç önemli değil, sürüş heyecanını içinizde hissediyor ve daha iyi bir sürüş sergilemek istiyorum diyorsanız “Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri” seminerleri tam size göre…

Amaç

Toplumu otomobil kullanımı ile ilgili bilgilendirerek trafik kazalarının azalmasına katkıda bulunmak, daha bilinçli sürücüler yetiştirmek ve “Otomobil Kullanmak Bir Kültürdür” felsefesini yaymak.

Program hakkında

Ülkemizde sürüş teknikleri üzerine en doğru adres olan Volkan Işık, 20 yıllık tecrübesini güvenli bir sürüş için tüm teknik ve taktikleri bireysel katılımcılara aktarıyor. Volkan Işık ile Sürüş Teknikleri seminerleri tecrübeli eğitmen kadrosuyla tüm güvenlik önlemleri alınmış İstanbul Olimpiyat Parkı’nda hazırlanan özel istasyonlarda gerçekleşmektedir.

SEMİNER PROGRAMI

08:00 – 08:30 İstanbul Olimpiyat Parkında buluşma
08:30 – 10:30 Volkan Işık sunum
10:45 – 13:00 Pratik eğitim
13:00 – 13:45 Öğle yemeği
14:00 – 17:00 Pratik eğitim

Organizasyon Tarihi
22 Mayıs 2010

Seminer Bedeli
125 TL x 3 taksit (Worldcard ile)

Detaylı bilgi için
0555 832 01 01
0212 641 20 40
www.drivingtechnics.com

Top