You are here
Home > TURKEY > Mahalli > Onofis Rally Team İlk Yarıştan Puanla Ayrıldı

Onofis Rally Team İlk Yarıştan Puanla Ayrıldı

27-28 Kasım tarihlerinde İSOK tarafından organize edilen 2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı  VIA/PORT AVM’de verilen start ve Şile –  Riva taraflarındaki etapların da geçilmesiyle gerçekleştirildi.

Yarışa Onofis İnternet Servisleri sponsorluğunda katılan Kemal Çetinkaya – Efe Ersoy ikilisi, çok iddialı isimlerin bulunduğu ve 15 otomobilin start aldığı N2 kategorisinde Dekt Motorsport’un da teknik desteği ile dördüncü olarak yarıştan puanla ayrıldı.

Yarış içerisinde üçüncü etapta lastik patlatarak vakit kaybeden ekip, bunun haricinde büyük bir problem yaşamadan finişe ulaşmayı başardı. Çetinkaya – Ersoy ikilisi ilk kez yarışmalarına rağmen uyum içinde olduklarını ve öncelikli hedeflerinin ilk yarıştan puanla ayrılmak olduğunu, bunu başardıkları için sonuçtan memnun olduklarını dile getirdiler.

Ekibin ikinci yarıştaki hedefi daha üst sıralarda finiş görmek ve son yarışa daha iddialı girebilmek. Şampiyonanın ikinci yarışı 11-12 Aralık tarihinde yine aynı bölgede koşulacak.

www.onofis.com

Top