You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Federasyonumuzun Zavallı Halleri

Federasyonumuzun Zavallı Halleri

Sayın Başkan  Mümtaz Tahincioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri; Erdal Tokcan, Doğan Ekmekçi, Durgut Berberoğlu, Durmuş Döven, Haluk Ünsal, Murat Doruk, Murat Yalçındağ, Saffet Üçüncü… Koskoca Otomobil Sporları Federasyonu’nu son zamanlarda ne hale getirdiniz?

Kendinize güvenip;  Bu kadar kişi bize ihtar yazısı gönderdi gereken rakamı tutturdu,derhal Olağanüstü Genel Kurul’a gidip şu muhalefetin ağzını kapatalım  güven tazeliyelim, demek yerine; Aman 81- 82 oldu derhal birkaç delegenin ihtarını geri çektirelim 79 sayısının altında tutalım koşturun, herkes şahsi ilişkilerini kullansın ve büyük ihtimalle de her türlü tavizi, sözü verin , aman 79 delege ihtarının altında kalsınlar diyerek bugüne kadar hiçbir zaman kapılarını çalmadığınız, kulüplerin delegelerinin paçalarına yapışmaya çalışıyorsunuz.

Ayıptır… Şahsiyetlerinize, kişiliklerinize yakışmaz.

Bir kısım yönetim kurulu üyeleri zaman zaman istifa eder, başkanın baskısı ile geri döner, bir kısmının toplantılara katılmadıkları için dünyadan haberi yoktur, başkanın aldığı kararları,  imzalar geçerler, bir kısmı da yukarıda bahis ettiğimiz tetikçilik görevini yürütür.

Gazeteler bağırıyor: “Tahincioğlu Formula 1 meselesini yüzüne gözüne bulaştırdı” diyorlar…

Bir yandan “hakkımızda açılmış bir tek dava yok” diyerek insanları kandırdığınızı sanıyorsunuz ve ; Ankara Asliye 20. Hukuk mahkemesinde süren, 2011/ 73 sayılı davayı yok sayıyorsunuz aslında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 2011/5430 sayılı davasını yok sayıyorsunuz.

Sevgili otomobil sporları camiası biliyor musunuz bizim, 2 Yönetim Kurulu üyesi, 3 idari personel için savcılığa açmış olduğumuz davadaki  5 sayfalık iddianamemize yalnız Başkan Mümtaz Tahincioğlu sorgulama tutanağına kaç sayfalık bir dosya ile cevap vermiş?

Bu beş kişiden yalnızca bir kişinin savunması 5 sayfalık iddianameye karşın yaklaşık 1000 sayfa!!!  Biz ne iddia ediyoruz beyefendi neler anlatıyor, lüzumsuz ne kadar belge var ise içinde , güya akıl karıştıracak ya !!!

7 ay süren GSGM  ve Bakanlık Teftiş Kurulu’nun yapmış olduğu soruşturmanın sonuna gelindiği duyumlarını almaktayız.Sayın Yönetim Kurulu üyeleri, olayların sizleri de içine alacağını acaba farkında mısınız?

Bu işler böyle yürümez artık, millet otomobil sporları camiası ile gır gır geçer oldu her gün yazılı basında yeni yeni şeyler ortaya atılıyor.

Sıkıldık…Utandık… Rezil olduk..!

Kulüpler Birliği Platformu
www.kuluplerbirligi.com

Top