You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Erenkul, Neomarin’deydi

Erenkul, Neomarin’deydi

Bonus Parkur Racing’in genç bayan pilotu Burcu Burkut Erenkul, sponsoru Ford Yetkili Servisi Musluoğlu Otomotiv organizasyonu ile Neomarin AVM’de otomobilseverler ile buluştu…

2010 sezonunda İstanbul Ralli Bayanlar Şampiyonu ve Sınıf 3 Birincisi olarak “en geçn bayan ralli şampiyonu” olan Burcu Burkut Erenkul, 30 Aralık Cuma günü Neomarin Alışveriş Merkezi’nde otomobilseverler ile buluştu.

Sponsoru Ford Yetkili Servisi Musluoğlu Otomotiv tarafından organize edilen buluşmada, Burcu Burkut Erenkul’un 2011 sezonunda yarıştığı Ford Fiesta ST ve
2012 model Ford Focus sergilendi.

Yarış otomobilini yakından görmek isteyen otomobil severler, Musluoğlu Otomotiv standında hem otomobil hem de ralli sporu hakkında bilgi edinme şansı buldular. Standı ziyaret eden konuklar aynı zamanda Burcu Burkut Erenkul ile tanışarak, fotoğraf çektirip imza aldılar.

2011 Türkiye Ralli Şampiyonası bayanlar ve genç pilotlar klasmanlarını güçlü rakiplerine karşı ikinci sırada ve yarıştığı sınıf 8’i de üçüncü sırada bitiren Bonus Parkur Racing’in genç bayan pilotu Burcu Burkut Erenkul, 2012 sezonu için hazırlıklarının sürdüğünü belirtti.

Bonus Parkur Racing takımı adına Sonax, Unifree Dutyfree, Dexter, Musluoğlu Otomotiv ve İstanbul Aydın Üniversitesi desteğiyle yarışan Erenkul, yoğun ilgi gören etkinlik sonrasında, “Musluoğlu Otomotiv tarafından düzenlenen aktivitede bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Bunun gibi etkinlikler arttıkça sporumuzun çok daha geniş bir kitleye yayılacağına inanıyorum. Caddelerde yarışmak yerine bu işi profesyonel olarak yapmak isteyen gençleri görmek gerçekten çok güzel” açıklamasını yaptı.

Not: Takım ve pilotlar hakkında detaylı bilgi ve görsellere www.ParkurRacing.net sitesinden ulaşabilirsiniz.

Top