You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Genç Şampiyon Kendi Evinde Start Alıyor

Genç Şampiyon Kendi Evinde Start Alıyor

Eskişehir’in yetiştirdiği genç sporculardan Buğra Banaz, bu haftasonu Taner Oylukan’ın co-pilotluğunda kendi evinde parkura çıkıyor.

Castrol Ford Team Türkiye adına Banaz Otomotiv, 222 Park ve KYK sponsorluğunda 3.KYK Eskişehir Rallisi’ne katılacak olan genç pilot bu zorlu mücadeleden başarılı sonuçlarla ayrılmayı hedefliyor.

Henüz ilk sezonunda 2011 Türkiye Otokros Şampiyonluğu’nu kazanarak dikkat çeken Banaz, 69 ekibin start alacağı ralliye çok iyi hazırlandıklarını ve sınıf 6’da podyumda olmayı hedeflediklerini açıkladı.

3.KYK Eskişehir Rallisi’nde 28 Nisan Cumartesi günü; saat 14.00’te ESPARK AVM’den verilecek seramonik startın ardından, ekipler ilk gün 3 ikinci gün de 6 özel etap olmak üzere toplam 9 özel etap geçerek 29 Nisan Pazar günü 15:30’da ESPARK AVM’de finiş podyumuna ulaşabilmek için ter dökecekler.

KYK ana sponsorluğunda, Banaz Otomotiv, ESPARK, Oscar Party Club, Motto Magazin, Tepebaşı Belediyesi, Dedepark Hotel ve Mantotherm katkıları ile organize edilen 3. KYK Eskişehir Rallisi ile ilgili tüm bilgilere kulübün resmi web sitesi www.esok.org.tr den ulaşmak mümkün.

Top