You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > GP Garage, 4 Ekiple İstanbul Rallisi’nde

GP Garage, 4 Ekiple İstanbul Rallisi’nde

İstanbul Otomobil Sporları Kulübü İSOK tarafından organize edilen 33. İstanbul Rallisi, bu hafta sonu büyük çekişmeye sahne olacak.

2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 3. ayağı olan 33. İstanbul Rallisi, 9-10 Haziran tarihlerinde organize ediliyor. Bu yıl büyük bir çekişmeye sahne olan şampiyonada, ekipler ilk kez toprak parkur üzerinde kozlarını paylaşacaklar.

Ağaoğlu, Yiğit Akü, Yokohama ve Solargard’ın ana sponsorluğunda; Teknokim, Armetal ve Citroen yardımcı sponsorluğunda, Türkiye Ralli Şampiyonası’nda mücadele eden GP Garage’ın yarışmacıları, İstanbul’a kupa ve puan hedefiyle gidiyor.

GP Garage Rally Team İstanbul Rallisi Katılımcıları

* Hakkı Ağaoğlu – Hakan Uçucu / Mitsubishi Lancer EVO9

* Ali Gülan – Ahmet Yörük / Renault Clio R3

* Alptekin Işıkalp – Serdar Aydın / Citroen C2

* Alpaslan Taner – Soner Tamer / Citroen Saxo VTS

9-10 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan 33. İstanbul Rallisi’nde Cumartesi gününü yol keşfi ve teknik kontrol ile geçirecek olan ekipler, Pazar günü 09:30’da Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan start alarak zorlu mücadeleye başlayacaklar.

Göçbeyli (ISG), Yeşilvadi ve Oruçoğlu etaplarını üçer kez geçecek olan ekipler, servis alanı olarak yine Sabiha Gökçen Havaalanı’nı kullanacaklar ve saat 19.00’dan itibaren yine aynı noktadaki finiş podyumuna ulaşabilmek için ter dökecekler.

Yarışın detaylı bilgileri ve canlı sonuçlarına www.isok.org.tr adresinden ulaşmak mümkün.

Rallinin online sonuçlarını da; www.rallisonuc.com adresinden takip edebilirsiniz.

Top