You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Şampiyonlar Boğaziçi’nde

Şampiyonlar Boğaziçi’nde

TOSFED tarafından 6-8 Temmuz 2012 tarihlerinde İstanbulda düzenlenecek olan ve Avrupa Ralli Şampiyonası’nın Türkiye ayağı olan Boğaziçi Rallisi aynı zamanda Türkiye Ralli Şampiyonasına da puan verecek.

2010 Türkiye sınıf A7 şampiyonu Berkay Şavkay – Can Hergüner ikilisi bu yarışta Pizza Pizza ve Klassis sponsorluğunda start alacak. Bu sezon Sınıf 5 şampiyonluğu kovalayan ikili Pizza Pizza desteğiyle katıldıkları ilk 3 yarışta Fiat Palio S1600 ile start almıştı. Aldıkları başarılı sonuçlarla şu an sınıflarında lider durumda bulunan şampiyon ekip bu yarışta ise Fiat Punto S1600 ile yarışacak. Bu yarıştan da başarıyla ayrılıp hem şampiyonada liderliğini sürdürüp şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşmak hem de sponsorları Pizza Pizza ve Klassis’i iyi bir şekilde temsil etmek için mücadele edecek.

İç ve dış mekan döşeme sistemleri, ofis ve konferans/sinema salonu koltukları, depo ve arşiv sistemleri ve deck sistemleri alanlarında hizmet veren Klassis yaptığı projeler ile bu alanlarda ülkemizin öncü firması konumunda. Firmayla ilgili bilgilere web sayfasından ulaşabilirsiniz.

www.klassis.com

www.pizzapizza.com.tr

Top