You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Ağaoğlu Kupasını Aldı

Ağaoğlu Kupasını Aldı

HAKKI AGAOGLUAğaoğlu’nun tescilli markası MY Team sponsorluğunda yarışan Hakkı Ağaoğlu 2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nı Sınıf 3 Birincisi olarak tamamlamıştı. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED tarafından düzenlenen ödül gecesinde kupasını alan Ağaoğlu, gözünü 2013’e dikti.

2012 Türkiye Ralli Şampiyonası’nda GP GARAGE adına yarışan MY Team pilotu Hakkı Ağaoğlu – Hakan Uçucu  Sınıf 3 birincisi oldu. Yedi ayaktan oluşan şampiyonada off road parkurlarının tecrübeli ve başarılı pilotu Hakkı Ağaoğlu, Mitsubishi Lancer Evolution 9 ile yarıştı.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun düzenlediği ödül gecesinde Hakkı Ağaoğlu copilotu Hakan Uçucu ile sahnedeydi. Kupasını TOSFED yönetim kurulu üyesi Ercan Kazaz’ın elinden alan Hakkı Ağaoğlu oldukça mutluydu.

İki sezondur parkurlara Mitsubishi EVO 9 ile renk katan ve izleyenlere güzel görüntüler veren Ağaoğlu, 2012 Türkiye Ralli Şampiyonası sonunda sportif hedefine de ulaşmış oldu. 2013 Türkiye Ralli Şampiyonası hazırlıklarına başlayan MY Team güçlü kadrosu ve hızlı pilotları ile iddiasını devam ettirmek istiyor.

MY Team pilotu Hakkı Ağaoğlu ilgili haberlere www.myteam.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.

Top