You are here
Home > TURKEY > Tırmanma > Şırlan Tırmanma’ya Rekor Katılım

Şırlan Tırmanma’ya Rekor Katılım

2013 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 5. ayağı 26 Mayıs Pazar günü Aydın’ın Nazilli ilçesi İsabeyli Beldesi’nde organize edilecek ve ayrıca Türkiye Şampiyonası haricinde Mahalli Kategoride kayıt yaptıran yarışmacılara da  Ege Kupası için 1 kat sayı üzerinden puan verecek olan yarışmada sezonun rekor katılım sayısına ulaşıldı.

2013 Isabeyli Sirlan TirmanmaKulübümüzün üyelerinden İsabeyli Belediye Başkanı Sn. Kuvvet Erim’in verdiği şahsi destekler ve taşıma desteği sayesinde şehir dışı katılımında yoğun olduğu Şırlan Tırmanma yarışında toplamda 33 yarışmacı start alacak. İsabeyli – Çobanlar Köyü arasındaki 6 kilometrelik asfalt parkurda iki çıkış üzerinden yapılacak yarışın teknik kontrolü 25 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00-16:00 saatleri arası Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İsabeyli yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

Teknik kontrollerin tamamlanmasından sonra, İsabeyli Belediyesi tarafından yapılacak çeşitli aktiviteler ile organizasyon devam edecek. Altı ayrı kategoride yapılacak Şırlan Tırmanma yarışının antrenmanları 26 Mayıs Pazar günü saat 10.00 – 11.30 arasında iki çıkış olarak yapılacak. Yarışın startı ise aynı gün saat 13.30’da verilecek. Yarışın finişi ve ödül töreni ise İsabeyli Kapalı Spor Salonu önünde saat 17:45’te yapılacak.

Şırlan Tırmanma Kayıt Listesi için tıklayınız.

Top