You are here
Home > TURKEY > Mahalli > Alkanlar Lazer Boğaziçi Rallisi’nde Puan Peşinde

Alkanlar Lazer Boğaziçi Rallisi’nde Puan Peşinde

cetinkaya_tezeken2Türkiye’nin en eski ve en köklü motorsporları organizasyonlarından biri olan Uluslararası Boğaziçi Rallisi, haftasonunda Pendik’te start alacak. Avrupa Ralli Kupası, Türkiye Ralli Şampiyonası ve Tosfed Ralli Kupası’na iki ayak üzerinden (Cumartesi ve Pazar günleri iki ayrı ayak olarak sayılacak) puan veren Boğaziçi Rallisi 27-28-29 Eylül tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek.

Alkanlar Lazer desteğiyle Tosfed Ralli Kupası’nı kovalayan Kemal Çetinkaya – Tolga Tezeken ikilisi bir önceki yarış olan Kocaeli Rallisi’ni kazanarak puanını klasmanda liderle aynı puana çıkarmıştı. Alkan Erden’in de desteklediği ikilinin hedefi Cumartesi ve Pazar günleri iki ayrı ayak üzerinden değerlendirilecek olan Boğaziçi Rallisi’nde de hedef yine maksimum puanları almak. Bir ay içerisinde dördüncü yarışta start alacak olan ekip bu yarışa oldukça ciddi bir şekilde hazırlandı.

27 Eylül Cuma günü Pendik Festival alanında 18:00’de verilecek start ile başlayacak yarışın Finish seramonileri de aynı yerde gerçekleştirilecek.

Alkanlarlazer.com.tr

Top