You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Aprilia, Ege Rallisi’nde RC3 Sınıfında Birinci Oldu

Aprilia, Ege Rallisi’nde RC3 Sınıfında Birinci Oldu

Ahmet+Yoruk_Ali+Gulan2015 Türkiye Ralli Şampiyonası 1. Ayak Ege Rallisi 11 – 12 Nisan tarihlerinde gerçekleştirildi.

Yarışa katılan Ferco Motor Satış Müdürü Ahmet Yörük ve Ali Gülan, Aprilia sponsorluğundaki aracıyla birinci oldu.

Piaggio Group bünyesindeki Aprilia, Türkiye Ralli Şampiyonası 1. Ayak Ege Rallisi’nde RC3 sınıfında birinciliği göğüsledi.

Büyük çekişmeye sahne olan 2015 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk yarışı Ege Rallisi’ne Aprilia sponsorluğundaki aracıyla katılan Ferco Motor Satış Müdürü Ahmet Yörük ve Ali Gülan RC3 sınıfında birincilik kazandı.

EgeRallisi_ApriliaFerco Motor Hakkında

Ferco Grup bünyesinde faaliyet gösteren Ferco Motor ve Müzik Sistemleri A.Ş. 2000 yılından bu yana, Avrupa’nın 1’inci, dünyanın en büyük 4’üncü motosiklet üreticisi olan Piaggio & C.S.p.a’nın, Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır. Piaggio & C.S.p.a bünyesindeki Piaggio, Vespa, Gilera, Aprilia, Moto Guzzi ve Derbi markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, Türkiye genelinde 27 bayii ve yetkili servisiyle vermektedir. Ferco Motor, scooter kültürünü yaymak amacı ile satış ve satış sonrası hizmetler haricinde de yatırımlara imza atmaktadır. Vitesli ve otomatik güvenli sürüş merkezi Vespa Academy, Ferco Motor kullanıcılarını etkinlikler ve gezilerle bir araya getiren Vespa Lovers Club ve daha geniş bir kitleye scooter keyfini yaşatmayı hedefleyen uzun dönem kiralama hizmeti Almost My Scooter ile motosiklet kültürünün her alanında hizmet vermektedir.

Top