You are here
Home > MOTORSPORT > Düzce Kaynaşlı Organizasyonlara Talip

Düzce Kaynaşlı Organizasyonlara Talip

metin ceker duzce kaynasliTOSFED Başkanı Metin Çeker ve yönetim kurulu üyesi Hürkal Özer, Düzce iline bağlı Kaynaşlı ilçe kaymakamı Sayın Şenol Koca’nın daveti üzerine ilçeyi ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar’ın da katıldığı görüşmelerde Düzce ili ve ilçelerinin tanıtımında, otomobil sporlarının nasıl değerlendirilebileceği görüşüldü.

Bu konuda birlikte yapılabilecek aktivitelerin ilçe ve ile bir potansiyel kazandıracağı düşüncesinde olan yetkililer, konuyu Düzce Valisi Sayın Ali Fidan’la da paylaştılar. Daha önce yörede yapılan trial yarışına da katılan ve orada da araç kullanan Vali bey ile de bir toplantı gerçekleştirildi ve kendisi konuyla yakından ilgilendi.

Toplantıda yörenin turizm ile anılmasını arzu eden yetkililerle, potansiyellerin bir araya getirerek yaratılacak sinerji ile tanıtım faaliyetlerinin sporla desteklenebileceği fikri üzerinde duruldu.

Bunun hayata geçirilmesi için en hızlı bir şekilde çalışmalar yapılması kararlaştırıldı. Bu konuda Sayın Vali Ali Fidan, Kaynaşlı Kaymakamı Sayın Şenol Koca ve Kaynaşlı Belediye Başkanı Sayın Erol Bayraktar’a çok teşekkür ediyoruz.

Top