You are here
Home > MOTORSPORT > Karadeniz Kupası Rize’de Devam Ediyor

Karadeniz Kupası Rize’de Devam Ediyor

2-AydoffTrialTeamKaradeniz Mahalli Offroad Kupası 5. ayak yarışı, Rize Offroad Rescue Team Spor Kulübü tarafından Rize Valiliği ve Rize Belediye Başkanlığı katkılarıyla 15-16 Ağustos 2015 tarihlerinde eski Rize Atatürk Stadyumu mevkiinde gerçekleştirilecek.

Yarışma Direktörü Caner Okay, organizasyon ile ilgilil olarak “Karadeniz insanının hoyrat rüzgarlı denizine aşkı gibi olan offroad tutkusuna eşlik ederken maksimum güvenlik önlemleri ve TOSFED standartlarıyla donatılmış profesyonel yarışmalarla buluşmaktayız. Adrenalini yaşamanın doğa ile savaşmak değil doğa ile iç içe yaşayabilmeyi öğrenmek olduğunu birkez daha vurgulamaya çalışacağımız yarışmamıza heyecanı yaşamayı seven tüm halkımızı davet ediyoruz.

Çalışmalarımız sırasında desteklerini esirgemeyen başta Rize Valisi sayın Ersin YAZICI’ ya, Rize Belediye Başkanı sayın Prof. Dr. Reşat KASAP’a, Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Rize Sağlık Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz. Offroad Sporuna katkıları ve değerli önderlikleriyle Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu adına başkan sayın Metin ÇEKER’e şükranlarımızı sunuyoruz.

Horonu, tulumu, kemençesi, çayı, azgın ırmakları, hoyrat denizi ve coşkulu insanıyla yöre halkının adrenalin tutkumuza ortak olması için 16 Ağustos 2015 Pazar günü saat 11:30’da start alacak olan KAMOK 5. Ayak Rize Yarışına herkesi davet ediyoruz. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelecek katılımcıları ile zengin bir offroad keyfini herkesle paylaşabilmek dileğiyle…” açıklamasını yaptı.

Top