You are here
Home > MOTORSPORT > Otomobil Restorasyonu İçin Kurumsal Çözüm: Fast Care

Otomobil Restorasyonu İçin Kurumsal Çözüm: Fast Care

fastcare2Ankara’da faaliyet gösteren Fast Care Otomobil Restorasyon, 2010 yılında mini onarım ile girdiği otomotiv sektöründe 2013 yılından bu yana ana uzmanlık branşı olan restorasyon konusunda radikal çözümler üretiyor.

Alışılmışın aksine iş planı ve sözleşme ile kurumsal şekilde hizmet sunan şirketin geçmiş projeleri ise çok renkli.

Garajın geçmiş projeleri arasında Mitsubishi Lancer Evo 3 ralli otomobilinden Porsche 912 Targa’ya kadar birbirinden ilginç otomobiller yer alıyor.

Devam eden projelerde ise Mercedes Benz 911 4×4, Porsche 944, Mercedes Benz 280 CE gibi özel otomobiller var.

fastcare3Fast Care otomobil restorasyonu üzerine hazırladığı web sitesinde 15 ana adımda restorasyon projelerini nasıl yaptıkları konusunda bilgi veriyor.

Tamamlanan projelerle ilgili fotoğraflara ve yapılan işlemlere yer verilirken ilginç şekilde projelerin istatistiklerine de ulaşmanız mümkün.

Devam eden projelerde ise tamamlanma yüzdesi ve geri sayım sayacı gibi detaylar projeleri daha ilgi çekici hale getiriyor.

Konu ile ilgili markanın kurucusu Can Hergüner şunları söylüyor: “İşimizi otomobilleri sevdiğimiz için yapıyoruz. Piyasada restorasyon yapan rakiplerimiz gibi birincil faaliyet alanımız tamircilik, boyacılık veya kaportacılık değil. Birincil faaliyet alanımız yani uzmanlığımız restorasyon. Elimize anahtar ve tornavida alıp otomobili sökmeye çalışarak projelere başlamıyoruz. Projelerimize başlamadan önce gerekli literatür araştırmalarını yapıyoruz. Söz konusu otomobile ait fabrika kitapçıklarını temin ediyoruz. İş planı yapıyoruz. Yaptığımız işlerde konusunda uzman olan, kendisini yaptığı işler ile kanıtlamış sanayinin en iyi ustaları ile çalışıyoruz. Yaptığımız tüm işlemlerin detaylarını müşterilerimizle paylaşıp kayıt altına alıyoruz. Yapılan tüm işlemlere garanti veriyoruz. İşin en önemli kısmı tüm bu yapılanları sözleşme ile resmi hale getiriyoruz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı ve projelerinizi bizimle paylaşmak için sizi garajımıza bekliyoruz.”

fastcareWEB: www.otomobilrestorasyon.com
Facebook: www.facebook.com/otomobilrestorasyon
Twitter: @fastcareauto
Instagram: otomobilrestorasyon
Telefon: 0 (312) 473 73 83
Adres: Şaşmaz Oto Sanayi 2577. Sokak 2/A Etimesgut – Ankara

Top