You are here
Home > MOTORSPORT > Mobil 1 Intercity Pisti’nde Otomobil Tutkunları’yla Buluşuyor

Mobil 1 Intercity Pisti’nde Otomobil Tutkunları’yla Buluşuyor

• Mobil 1TM, Intercity’nin ev sahipliğini yaptığı ‘Intercity İstanbul Park Pist Günleri’ne 29-30 Ağustos tarihlerinde katılacak.

• Etkinlik alanında kurulacak Mobil 1 Center çadırında, pistte otomobil kullanmanın keyfini yaşamak isteyen herkese motor yağı kullanımı hakkında bilgiler verilecek, araçlarının yağ ölçümleri ücretsiz yapılacak.

intercity track dayExxonMobil, Mobil 1TM’in potansiyel faydalarını sergilemek üzere ‘Intercity İstanbul Park Pist Günleri’ etkinliklerinde yer alacak. ‘Intercity İstanbul Park Pist Günleri’ etkinliğinde, kendi araçlarıyla alana gelen herkes, yarış pistinde otomobil kullanmanın keyfini yaşayabiliyor.

Mobil 1’in ardındaki uzman ekip, 29-30 Ağustos 2015 tarihlerinde, pistin giriş alanında kurulacak Mobil 1 Center yağlama merkezi çadırında, Pist Günleri’ne katılan araçların motor yağı ölçümlerini ücretsiz yapacak ayrıca motor yağı kullanımı hakkında sürücülere bilgiler verecek.

Mobil 1 ile ilk yarış keyfi!
Mobil 1 Center çadırı, her yaştan tüm aile bireylerine hitap edecek şekilde tasarlandı. Misafirler, çadırda Formula 1 simülasyon aracı ile Istanbul Park’ta yarışmanın heyecanını yaşayabilecek. Ayrıca Mobil 1 tam sentetik motor yağı kullanarak İstanbul yollarında 1 milyon kilometre yol yapan ve herhangi bir revizyona gerek kalmadan motoru tertemiz kalan ticari taksi de tanıtılacak.

Mobil 1 ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: http://www.mobil1.com.tr/nereden-alabilirim/mobil-1-center/mobil-1-center-bulma-aracI.aspx.

Intercity İstanbul Park Pist Günleri ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: http://intercitypark.com/

mobilMobil 1 hakkında

Dünyanın önde gelen sentetik motor yağı markası Mobil 1, geleneksel motor yağlarının ötesinde performans sunan aşınma önleme teknolojisini içermektedir. Bu teknoloji, Mobil 1’in otomobil üreticilerinin en katı standartlarını karşılamasını ve normal, hatta aşırı koşullar altında motor aşınmasına karşı üstün koruma sunmasını sağlar. Mobil 1, kritik motor parçalarını korumak için aşırı uçlardaki sıcaklıklarda motor performansını en üst düzeye çıkarmaya ve motor ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Mobil, Mobil 1 ve 1 simgesi Exxon Mobil Corporation veya iştiraklerinden birinin tescilli markalarıdır

Top