You are here
Home > TURKEY > Tırmanma > Tırmanma’da Son Yarış Kaynaşlı’da

Tırmanma’da Son Yarış Kaynaşlı’da

osman ugur (2)Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü (ESOK) tarafından organize edilecek olan 2015 Türkiye Tırmanma Şampiyonası’nın 6. ayağı 29-30 Ağustos 2015 tarihlerinde Düzce Valiliği katkıları, Kaynaşlı Kaymakamlığı ve Kaynaşlı Belediyesi destekleri ile Düzce’de yapılacak.

Bursalı sporcu Osman Uğur da, Mitsubishi Lancer EVO IX ile GP Garage desteğinde sezonun son tırmanma yarışında Kategori 3’de mücadele edecek isimler arasında yer alacak. 55 numara ile yarışacak olan Uğur, 30 sporcunun katılacağı yarışı kategorisinin en hızlısı olarak tamamlamak arzusunda…

30 Ağustos 2015 Pazar günü, sabah 10:00’da antrenman çıkışları ile başlayacak olan yarış Kaynaşlı Dipsizgöl Köyü – Topuk Yaylası arasındaki 6 km. uzunluğundaki parkurda 2 çıkış üzerinden düzenlenecek. Yarışın 1.çıkışı 13:30’da ikinci çıkışı ise 15:00’de ilk araca verilecek start ile başlayacak. Kaynaşlı’daki ilk otomobil sporları etkinliğine, yarış merkezi ve servis alanı olarak Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri ev sahipliği yapacak.

Top