You are here
Home > MOTORSPORT > Offroad Topuk Yaylası’na Çıkıyor

Offroad Topuk Yaylası’na Çıkıyor

inegol_offroad2015 Türkiye Offroad Şampiyonası 5. ayağı 10-11 Ekim 2015 tarihinde kısa adı DOSOD olan  Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü tarafından Düzce Kaynaşlı ilçesi Topuk yaylası ve Sarıçökek köyü civarında belirlenen parkurda gerçekleştiriliyor.

Yarışmanın startı 10 Ekim 2015 günü saat 13.00`da verilecek, kıyasıya mücadelenin ardından saat 16.00`de son bulacaktır. 2. gün ise 11 Ekim Pazar günü saat 13:30’da başlayacak ve yine 17:00’da sona erecektir. Yarışın ödül töreni ise saat 18:30’da yarış merkezinde olacaktır.

Yarışma Direktörü Beytullah Özenir yarış öncesinde yaptığı açıklamada; “DOSOD olarak direktörlüğünü yaptığım bu yarışın adına yakışır bir organizasyon ile sonlandırmayı planlamaktayız. Bu yarışımızda kusursuz bir dostluk ile kamp alanımızla gelen misafirlerimize Düzce’nin konuk severliğinin yanırısa DOSOD Dostluktur sloganı ile keyifli bir yarış diliyorum.” dedi.

Düzce Otomobil Sporları ve Offroad Kulübü başkanı İsmail AYDIN ise; “Offroad sporunu geliştirmek için bu spora gönül vermiş kulüpleri ve yarışmacıları şimdiden kutluyorum. Kulübümüz organizatörlüğünde gerçekleşecek olan bu yarış bölgesinde ve Türkiye’de en geniş katılımlı ulusal yarış olma özelliğiyle yıllarca isminden söz ettirecek bir yarışma olacağı inancındayım. Keyifli dakikalar geçirmek isteyen, bu heyecanı daha yakından yaşamak isteyen, Doğayı ve Offroad sporunu seven herkes davetlimizdir ’’ açıklamasını yaptı.

Top