You are here
Home > MOTORSPORT > İsmet Dönmez Kupası 3.Ayak Akçaabat´ta

İsmet Dönmez Kupası 3.Ayak Akçaabat´ta

Bolu_Trial_003Trabzon Offroad Kulübü’nün organizatörlüğünde, Karadeniz Offroad Platformu İsmet Dönmez Mahalli Kupası’nın 3. ayak yarışı, 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde Akçaabat’ta yapılacak.

Şehir merkezi sahil dolgu alanında gerçekleştirilecek yarışın Trabzon Valiliği, Akçaabat kaymakamlığı. Akçaabat Belediyesi, Gençlik Hizmetleri Spor İl ve İlçe Müdürlüğü,  Trabzon Offroad Kulubü’nün yoğun çaba ve ilgileri ile hazırlanan organizasyon bölgede yılın en önemli yarışlarından birisi olarak ön plana çıkıyor.

Yaklaşık 35 off road aracının kıyasıya mücadele edeceği parkur; seyri kolay ve seyir keyfi yüksek olacak şekilde büyük bir özenle hazırlandı.

Bolu_Trial_005Trabzon Offroad Kulübü Başkanı Mustafa Güner; yarışma ile ilgili görüşlerini “Cumartesi günü saat 13:00’te belediye önünden hareketle, konvoy halinde şehir turu yapacak olan yarışmacılar Akçaabat sahil dolgu alanında hazırlanan kamp ve yarış alanına ulaşacaklar. Pazar günü sahil dolgu alanında hazırlanan doğal parkurda verilecek start ile devam edecek. Mükemmel seyir ve adrenalini yüksek  engelli parkurların aynı zamanda yarışmacıların heyecanını artıracaktır.3 ayak üzerinden koşulan  mahalli kupa geçtiğimiz yıl rahatsızlığından dolayı ciddi sağlık problemi yaşayan arkadaşımız İsmet Dönmez adına ithaf edildi. Final yarışması ilimizde düzenlenecek kupanın şampiyonları ilimizde belli olacak. Heyecan ve rekabetin üst düzeyde yaşanacağı organizasyonumuza tüm otomobil sporları severleri bekliyor ve İsmet Dönmez arkadaşımıza acil şifalar diler ,sağlıklı bir şekilde tekrar aramıza dönmesini arzu ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Top