You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > BC Vision Motorsport Marmaris’e Hazır

BC Vision Motorsport Marmaris’e Hazır

BC Vision Motorsport Burak Cukurova“BC Vision Motorsport, Takımlar Şampiyonasındaki liderliğini korumak için 4 Ekiple, Avrupa Ralli Kupasının ayağı olan Marmaris Rallisi’ne hazır.”

16-17 Nisan’da yapılan Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk yarışı olan Ege Rallisinde ilk 7 içerisinde 3 ekiple yer alarak önemli bir başarıya imza atan BC VISION MOTORSPORT 13-15 Mayısta yapılacak olan Marmaris Rallisine hazır.

Türkiye Ralli Şampiyonası’nın ilk ayağı olan Ege Rallisi’ne Punto Restaurant, Autoclub, Demorhome ve İbis Otel Sponsorluğunda 4 Ekiple katılacak BC Vision Motorsport Sınıf 2 Kategorisinde R5 bir otomobille Burak Çukurova/Vedat Bostancı ikilisi ile, Sınıf 3 Kategorisinde R3T bir otomobille Ahmet Burkay/Bilge Ayan ikilisi ile, Sınıf 4 Kategorisinde R2 bir otomobille Alpaslan Çukurova/Ertuğrul Gündüz ikilisi ile ve Sınıf 5 Kategorisinde Fiat Palio ile Alptekin Işıkalp/Selin Özgür ikilisi ile uzun ve zorlu bir Avrupa Ralli Şampiyonası Yarışında parkura çıkmaya hazırlanıyor.

13 Mayıs Cuma günü seremonik start ile başlayacak, 2016 Sezonunun ilk toprak zeminli yarışı ve Avrupa Ralli Şampiyonasının bir ayağı olan Marmaris Rallisi toplamda 11 zorlu etaptan ve 191 kmsi özel etap olmak üzere, 400 kmden oluşuyor.

Ege Rallisinde Keyifli bir başarıya imza atan Takım Direktörü Burak Çukurova, “Sezonun başında aldığımız bu sonuç bizi çok mutlu etti. Ege Rallisi ile ilk rallisini yapan BC Vision Motorsport daha ilk rallisinden Takımlar Liderliğini ve ilk 7’de 3 araçla yer alarak güzel bir başarıya imza attı. Marmaris Rallisi çok büyük emeklerle hazırlandığını düşündüğüm bir ralli ve açıkçası 4 arabamızın 1 tanesi 4 çeker, diğerleri önden çekişli. Toprakta dezavantajlı gözüksekte akıllı stratejimizle ve tecrübemizle yarış sonunda tüm araçlarımızın sınıflarında podyumda olmalarını istiyorum. Herkese başarılar dilerim. Sponsorlarımız Punto Restaurant, Autoclub, İbis Otel ve Demor Home’a teşekkür eder, Seyircilerimizi bekleriz.” dedi.

Top