You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Simin Bıçakçıoğlu Şampiyonluk Yolunda

Simin Bıçakçıoğlu Şampiyonluk Yolunda

simin (3)Türkiye Ralli Şampiyonası’nda son dört yılın kadın pilotlar birincisi olan Simin Bıçakcıoğlu Eskişehir Rallisi’nde zafer için mücadele edecek. 7. kez Türkiye Ralli Şampiyonası’na ev sahipliği yapacak Eskişehir’de 3-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek yarışların favorisi olan Bıçakcıoğlu hazırlıklarını tamamladı.

Türkiye’nin en eski ve en köklü uluslararası otomobil sporları organizasyonu Türkiye Rallisi, 3-4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 120 pilotun katılacağı Eskişehir etabıyla yarış severlere heyecan dolu bir hafta sonu yaşatacak.

Yarış severlerin yoğun ilgi göstermesinin beklendiği Eskişehir Ralli’si 3 Eylül Cumartesi günü saat 15:45’de Espark’da verilecek olan start ile başlayacak. Asfalt zeminde gerçekleşecek zorlu mücadele için sporcular rallinin son gününde ise saat 11:30’da direksiyon başına geçecekler.

Simin_Bicakcioglu_KocaeliTürkiye Ralli Şampiyonası’nda Neo Motorspor adına, Mitsubishi EVO IX ile Serkan Okan co-pilotluğunda yarışan Bıçakcıoğlu, CPM Yazılım ve Palamut Group ana sponsorluğunda Klass Magazin, A&S Transport katkılarıyla yer alacağı mücadele için; “2016 Türkiye Ralli Şampiyonası’na hızlı ve güzel bir başlangıç yaptık. 5. etap olan Eskişehir Rallisi için de takım olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Artık yavaş yavaş sezon sonuna yaklaşıyoruz. Her bir yarışın hatta saniyelerin önemi çok büyük. 5’inci şampiyonluğumuzu ilan etmemize az bir süre kaldı. Eskişehirli ralli severlerin de bizleri desteklemelerini ve bu güzel organizasyonun keyfini çıkarmalarını diliyorum.” dedi.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XR_uuciFt7A[/youtube]

Top