You are here
Home > MOTORSPORT > Ekip Ruhu ve Strateji Savaşı Düzce’de

Ekip Ruhu ve Strateji Savaşı Düzce’de

2016 Türkiye Trial Şampiyonası, 15-16 Ekim tarihlerinde Düzce’de yer alan Kaynaşlı Motorsporları Merkezi’nde Düzce Offroad Kulübü tarafından düzenlenecek olan yarış ile devam ediyor…

Aynı anda start alan, 2 araç ve 4 sporcudan oluşan takımların, zorlu arazi şartlarında birbirlerine destek olarak tamamlamaya çalıştıkları trial offroad branşında, 2016 sezonunun 6. yarışı 15-16 Ekim tarihlerinde Düzce Kaynaşlı’da gerçekleştiriliyor.

Düzce Offroad Kulübü (DOSOD) tarafından Kaynaşlı Motorsporları Merkezi’nde düzenlenecek olan ve 2 gün sürecek bu dayanıklılık yarışında, ekipler tek aracın gücü ile aşılamayacak çetin engelleri, en uygun stratejileri kullanarak, en kısa zamanda aşmak için mücadele edecekler.

Hızel Otel, Mobil 1, Fiat Düzce ve Vivident sponsorluğunda gerçekleştirilecek yarışın ilk günü, 15 Ekim Cumartesi saat 13.30’da başlayacak. Yarışın ikinci günü ise 16 Ekim Pazar saat 11.00’de devam edecek ve 18:30’daki ödül töreni ile son bulacak.

Sezon finaline adım adım yaklaşan şampiyonada bu yarış öncesinde Team Mobil 1 87 puanla lider durumda yer alırken, Texxoff 75 puanla ikinci ve Kayalar Team 68 puanla üçüncü sırada…

Top