You are here
Home > MOTORSPORT > BAŞKAN YILMAZ´DAN OFFROAD’A DESTEK

BAŞKAN YILMAZ´DAN OFFROAD’A DESTEK

TOSFED Sportif Kurul üyesi Metin Yılmaz, kısa adı VEZİROFF olan Vezirköprü Alternatif Doğa Sporları ve Offroad Kulübü Başkanı Abbas Tasalı ve yöneticileri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret etti. 

Heyet Samsun ilinde gerçekleşen motor sporları hakkında belediye başkanına bilgiler aktardı ve down sendromlu Samsun Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Özel Eğitim öğrencileri  tarafından yapılan tabloyu hediye etti.

Veziroff Başkanı Abbas Tasalı, 30 Haziran-01 Temmuz tarihlerinde Samsun’da yapılacak 2018 Türkiye Offroad Şampiyonası Samsun yarışı ile ilgili bilgi vererek, başkan Yılmaz’dan şampiyonaya destek istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yılmaz, “Sporun her branşının merkezi Samsun olsun istiyoruz. Bunun için bize düşen ne varsa her zaman yapmaya hazırız. Samsun artık turizm, spor, sağlık ve spor şehri. Özellikle sporda ilimizde olmayan bir tesis yok.Her daldan spor için coğrafi yapımız ve jeopolitik konumumuz çok uygun.Tarih turizmi açısından önemli bir yer teşkil eden Kurtuluş Yolu’muz var bizim. Ulusal yarışın ardında da burada da bir etkinlik yapabilirsiniz” dedi…

Top