You are here
Home > MOTORBIKE > PERFORMANSIN KONFORLA EŞSİZ BİLEŞİMİ: BMW S 1000 XR

PERFORMANSIN KONFORLA EŞSİZ BİLEŞİMİ: BMW S 1000 XR

Bir yarış motosikletinin dinamik performansına, bir adventure makinesinin dik sele pozisyonuna ve bir tourer motosikletin dayanıklılığına sahip bir model.

BMW S 1000 XR tüm bu modellerin en iyi yönlerini bir araya getirerek, tek bir motosiklette hem performans hem de konforu arayanlar için BMW Motorrad’ın ilk kusursuz adventure sports motosikletini meydana getiriyor.

Kusursuz bileşim sunan tasarım

S 1000 XR olağanüstü bir motosiklet ve görünümü de bunu yansıtıyor. Sports, touring ve adventure senteziyle tüm bu kategorilere ait görsel karakteristik özellikleri ve nitelikleri bir araya getirerek etkileyici görünüme sahip tek bir motosiklet yaratıyor. Sportif biçimi ve tipik BMW S 1000 RR yarık yüz yapısı supersports etkisini öne çıkarırken karakteristik çizgileri, “gagası” ve görece uzun yay hareket mesafesi GS serisinin görünümünü ve ergonomik özelliklerini yansıtıyor. S 1000 XR’in nereye giderse gitsin bakışları üzerinde toplayacağı kesin.

Teknoloji: Güç yenilikçilikle buluşuyor

Güçlü, dört silindirli motor, 11.000dev/dk’da 160bg ve 9.250dev/dk’da 112 Nm azami tork üretiyor. Ancak S 1000 XR’ın heyecan veren sportif özelliklerinden daha etkileyici olan, üst düzeyde konfor ve güvenlik sunan yenilikçi teknolojisi. S 1000 XR standart olarak “Rain” ve “Road” sürüş modlarıyla birlikte sunuluyor ve sürücünün yol koşullarına en ideal şekilde uyum sağlamasını mümkün kılıyor. Standart ASC (Otomatik Denge Kontrolü) en ideal çekişe uygun olarak üst düzey sürüş güvenliği sağlıyor. Kısacası S 1000 XR kırsal yoları yarıp geçmekten dolu bagajla iki kişilik uzun yolculuklara çıkmaya kadar her şeyi yapabilir.

Özel ve kapsamlı donanım

Bir adventure sports motosikleti olarak S 1000 XR doğası gereği çok yönlü kullanıma sahiptir. Sürücünün kişisel tercihlerine kusursuz şekilde uyum sağlamak üzere opsiyonel ekstra özellikler ve aksesuarlarla birlikte sunulabilir. Ayrıca “Dynamic” ve “Touring” donanım paketleri de motosikleti sürücünün tercihlerine ve sürüş stiline uygun şekilde çok daha dinamik ve konforlu kılacak kullanışlı kişisel ekstra özellikler de sağlar.

Top