You are here
Home > TURKEY > Tırmanma > ÇETİNKAYA RS KAPI DESTEĞİYLE İMOK MAHALLİ TIRMANMA YARIŞINDA

ÇETİNKAYA RS KAPI DESTEĞİYLE İMOK MAHALLİ TIRMANMA YARIŞINDA

2018 yılında kurulan ve Erkan Yanıkoğlu’nun başkanlık görevini üstlendiği İMOK, sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim seminerlerinin ardından ilk kez resmi yarış organizasyonunu İmok Mahalli Tırmanma yarışıyla gerçekleştirecek.

RS Kapı Cephe Sistemleri sponsorluğunda yarışacak olan Kemal Çetinkaya, geçen hafta koşulan Ege Rallisi’nde Zafer Vatansever Kupası’nda kategorisinde birinci olarak tamamlamıştı. Yine kategori 1’de Fiat Palio ile start alacak olan Çetinkaya’nın hedefi yarışı en iyi yerde bitirmek. Yardımcı sponsorluklarını sadece diş kozmetiği ve bakım ürünleri satışı yapan tek e-ticaret sitesi olan Disbeyazlat.net, Marketim.CO, Ferrokim, Skycode ve Perfection markaları yapacak.

İzmir Bornova’daki tırmanma parkurunda gerçekleştirilecek olan yarışa 27 araç katılacak. İzmir’in yanı sıra İstanbul, Bursa gibi şehirlerden de yarışmacıların katılacağı İMOK Tırmanma Yarışı, Bornova Garnizon Şehitliği’nden Kayadibi Mahallesi’ne çıkan 5.2 kilometrelik asfalt parkurda düzenlenecek. Bu önemli organizasyon Bornova Garnizon Şehitliği’nde pazar günü saat 12.00’de şehit yakınlarının da katılımıyla anma ve saygı töreniyle başlayacak. Saat 12.30’da ise sonucu merakla beklenen İMOK Tırmanma Yarışı’nın startı verilecek.

Top