You are here
Home > TURKEY > Mahalli > KEMAL ÇETİNKAYA İMOK TIRMANMA’DA PODYUMDA

KEMAL ÇETİNKAYA İMOK TIRMANMA’DA PODYUMDA

İzmir Motorsporları ve Otomobil Kulübü (İMOK) tarafından organize edilen Bornova Tırmanma Yarışı, 21 Nisan Pazar günü 19 sporcunun katılımıyla Bornova Garnizon Şehitliği’nden Kayadibi Mahallesi’ne çıkan 5,2 kilomtrelik asfalt parkurda gerçekleştirildi.

İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne destek vermek amacıyla düzenlenen anlamlı yarış öncesi şehit yakınları, sporcular ve  izleyicilerin bulunduğu bir grup, Garnizon Şehitliği’nde anma ve saygı törenine katıldı.

RS Kapı Cephe Sistemleri sponsorluğunda yarışan Kemal Çetinkaya, kategori 1’de üçüncü sırada finiş görerek podyumda yer aldı. Oldukça çekişmeli geçen ikisi antrenman olmak üzere toplam beş çıkış üzerinden gerçekleştirilen yarışta Çetinkaya, ikinci sıradaki rakibinin yaklaşık 1.5 saniye gerisinde yarışı tamamladı. Fiat Palio ile start alan Çetinkaya’nın yarrdımcı sponsorluklarını sadece diş kozmetiği ve bakım ürünleri satışı yapan tek e-ticaret sitesi olan Disbeyazlat.net, Marketim.CO, Ferrokim, Skycode, Perfection ve Proservice markalarıydı.

Top