You are here
Home > TURKEY > ARB > SKYCODE 2 EKİPLE KOCAELİ RALLİSİ’NE HAZIR

SKYCODE 2 EKİPLE KOCAELİ RALLİSİ’NE HAZIR

Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü’nün organize edeceği, Ford Otosan Kocaeli Rallisi 12 – 13 Ekim Tarihlerinde gerçekleştirilecek.

2019 Türkiye Ralli Şampiyonasının 6. yarışı olan ve aynı zamanda Zafer Vatansever Ralli Kupası’na da puan veren Ford Otosan 37.Kocaeli Rallisi’nde Skycode endüstriyel kodlama sistemleri desteğiyle yarışa katılacak olan iki ekip başarı için start alacak. Özgür Karabağ – Onurcan Şirin ikilisi Ford Fiesta Ralli otomobilleri ile Kategori 2’de start alacaklar.

Skycode’nin desteklediği diğer ekip ise halihazırda bu seneki bazı yarışlarda desteklediği Kemal Çetinkaya – Ünsal Deniz ikilisi. Fiat Palio Otomobilleriyle Kategori 1’de birincilik hedefiyle start alacak

Ekipler, 12 Ekim Cumartesi günü saat 11.30’da 41 Burda Alışveriş Merkezi’ndeki start seremonisinin ardından, dört özel etap geçtikten sonra, saat 16.00’dan itibaren Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi otoparkındaki Kocaeli Büyükşehir Belediyesi seyirci özel etabı ile ilk günü tamamlayacaklar.

Rallinin ikinci günü ise 13 Ekim Pazar günü, saat 10.00’da organizasyona ralli merkezi olarak ev sahipliği yapan Ramada Plaza İzmit‘ten başlayacak. Ekipler rallinin son gününde Otosan, Transit ve Courier etaplarını bir kez daha geçtikten sonra, Custom-2 avantaj etabında genel klasman ve sınıflarına ekstra puan kazanabilmek için ter dökecekler. Genel klasman ve sınıflarda büyük bir mücadeleye sahne olması beklenen sezonun son toprak rallisinde, ekipler 2 gün boyunca 100,46 kilometresi özel etap olmak üzere toplamda 292,44 kilometre yol kat edecekler.

Ford Otosan 37.Kocaeli Rallisi, pazar günü saat 15.00’te 41 Burda Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan finiş seremonisi ve ödül töreni ile son bulacak.

Top