You are here
Home > TURKEY > BİTCİ RACİNG BURSA’DA DA PODYUMDA

BİTCİ RACİNG BURSA’DA DA PODYUMDA

TOSFED Baja Kupası’nın ikinci yarışı olan Baja Kirmasti, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonunda Bursa Alternatif Sporlar Kulübü (BASK) tarafından 13-14 Kasım’da düzenlendi. 3 ekiple start alan Bitci Racing takımı, Ertan Nacaroğlu, Onur Sırımoğlu ile SSV kategorisinde ikinci olurken, 1,5 aradan sonra ilk startını alan Çağdaş Çağlar ve Ertuğrul Danışment ise ikinci etapta gerçekleştirdikleri en iyi zamanla formda olduklarını gösterdi.

Toplam 4 yarıştan oluşan 2021 TOSFED Baja Kupası’nın ikinci yarışı olan Baja Kirmasti, 13-14 Kasım’da, 20 aracın katılımıyla gerçekleşti. Hafta sonu güzel havayı fırsat bilen seyirciler Hüdavendigar Kent Parkında bulunan servis alanını ziyaret ederken, Bitci Racing garajı da yoğun ilgi gördü.

Yarışta, Bitci Racing takımı 3 ekiple start aldı. Ertan Nacaroğlu-Onur Sırımoğlu ekibi SSV kategorisinde ikinci oldu. Çağdaş Çağlar ve co- pilotu Ertuğrul Danışment ise; 1,5 sene aradan sonra ilk startını aldı ve ikinci özel etapta gerçekleştirdikleri en iyi zamanla da formda olduklarını gösterdi. Bitci Racing takımından Melis Aksöz ve Ezgi Yılmaz ise yarışın tek kadın ekibi olarak performanslarıyla göz doldurdu.

Bitci Racing’in sıradaki startını önümüzdeki hafta sonu, 20-21 Kasım tarihlerinde Sakarya’da gerçekleşecek olan Türkiye Offroad Şampiyonası 4. Ayak yarışında alacak.

Top