You are here
Home > TURKEY > Mahalli > Günarslan İstanbul Şampiyonası’na Hazır

Günarslan İstanbul Şampiyonası’na Hazır

Kısa adı İSOK olan İstanbul Otomobil Sporları Kulubü’nün artık geleneksel hale gelen İstanbul Ralli Şampiyonası organizasyonu için geri sayım başladı. Şampiyonanın kalbi bu yıl Anadolu Yakası’nda atacak…

Uzun zamandır Avrupa Yakası’nda organize edilen İstanbul Ralli Şampiyonası, bu yıl alınan kararla Anadolu Yakası’na alındı. Pendik Kurtköy’deki VIAPORT Outlet Alışveriş Merkezi, yarışın merkezi olacak. Rallinin startı, servis alanı ve finişi VIAPORT’ta olacak. Yarışmacılar Ömerli ve Şile bölgesindeki özel etaplarda gerçek mücadelesini yapacak.

Murat Günarslan – Bora Arabacı ikilisi, ilk kez birlikte bu şampiyonada yarışıyor. İkili, Citroen Saxo VTS ile A6 Sınıfı’nda yarışacak, zafer ve puan mücadelesi verecek. Unifree Dutyfree, AGT Mobilya, Mobil1, Kale Oto Radyatör, Kale Balata ve 3GE İletişim, İstanbul Ralli Şampiyonası’nda Murat Günarslan – Bora Arabacı ikilisinin destekçileri olacak.

2009 İstanbul Ralli Şampiyonası’nın 1. yarışı, 13 Aralık Pazar günü saat 10.30’da VIAPORT Alışveriş Merkezi’nde verilecek startla başlayacak ve yine aynı gün 16.30’da sona erecek. Yarışmacılar 2 farklı etap, toplam 5 kez geçecek ve 230 km yol katedecek.

Top