You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Yarışmak İsteyenlere Büyük Fırsat

Yarışmak İsteyenlere Büyük Fırsat

Burcu Çetinkaya’nın karting pistlerindeki elemeler sonucunda belirleyeceği 25 yaş altındaki 5 genç finale kalacak ve ardından bir şanslı, önce ralli eğitimi alacak, ardından da Türkiye Tırmanma Şampiyonası yarışlarında ücretsiz yarışma imkanı bulacak… Bir “ilk” olan bu seçmeler Red Bull Kart Fight kapsamında gerçekleştirilecek.

Ralli eğitimi ve ücretsiz yarışma hakkı finali icin seçecegim 5 kişi arasında yer almak isteyenler, hazır mısınız?

Hemen http://www.redbull.com.tr/kartfightadresinden Red Bull’un düzenlediği Kart Fight yarışması kuralları ve kullanabileceğiniz pistlere ulaşın. 17 Nisan akşamı saat 16:40’a kadar bu pistlerden herhangi birisine gidip en iyi zamani yapmaya çalışabilirsiniz. Yani yarın bu pistlere gidip Kart- Fight’a katilmak isteyebilirsiniz.

Red Bull Kart Fight’a katılmak için yaş sınırı yok. Kart Fight’in kuralları ve diğer tüm detaylar redbull.com.tr de yer alıyor. Kart Fight’in ödülü ise Red Bull Racing takımıyla beraber 1 haftalık bir Formula1 yarışı ziyareti.

Burcu Cetinkaya özel ödülü ise tırmanma yarışlarına katılım ve ralli eğitimi…. Kart Fight’a katılanlar arasından seçeceğim 5 kişi, özel bir finalde belirlenecek. Yapmanız gereken Red Bull Kart Fight listesindeki pistlerden birine gitmek ve en iyi zamanları yapıp finale kalmaya çalışmak. Tek fark bu ödül için 25 yaşın altında olmanız gerekiyor..

YANİ OZETLEMEK GEREKİRSE, AYNI ANDA 2 YARIŞMA OLACAK…

• RED BULL KART FIGHT
Ödülü Formula1 ziyareti

• BURCU CETINKAYA KART FIGHT
Ödülü en az 2 Türkiye Tırmanma Şampiyonası yarışında ücretsiz yarışma ve eğitim

Ben de sizlere belirttiğim tarihlerde bazı illerdeki go-kart pistlerine gelip sizlerle tanışacağım. Ama benim orada olmadığım tarihlerde de bugünden itibaren 17 Nisan’a kadar dahil olabilirsiniz.

Haydi pistlere…

Sevgiler
Burcu ÇETİNKAYA

Top