You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Oyman Atabay Organizatör Eğitim Semineri Daveti Hakkında Yazdı

Oyman Atabay Organizatör Eğitim Semineri Daveti Hakkında Yazdı

Oyman Atabay organizatör eğitim semineri daveti ve lisanlar hakkında yazdı…

Sayın Yönetim Kurulu Üyeleri;

Aşağıdaki davetten  haberiniz var mıdır yok mudur bilmem, ancak  benim  yönetim kurulu  üyeliğim sırasında (her ne kadar “Kulüplerden Sorumlu” Yönetim Kurulu Üyesi olsam da) bilgim dışında federasyonun idari  personeli, başkanın direk emri ile sorumlu olduğum sahaya müdahele eder kafasına göre işler yapardı.

Yani başkan, hiçbir  yönetim kurulu üyesini ciddiye almaz, göstermelik olarak toplantılar yapar ancak gene kendi bildiğini okurdu.

İşte bu sebepten yönetim kurulundan otomobil sporlarına yıllarca hizmet etmiş 6 kişi istifa etti.

Şimdi  gene idari personel, muhtemelen başkanın talimatı ile kulüp başkanlarını KAPIKULU ASKERLERİ sanıp 14.03.2011 günü akşamı yazı yazarken en geç iki gün içinde cevaplamaları talimatı ile sonraki 3 gün içinde KATILIMI ZORUNLU VE YATILI olan bir toplantıya  çağırıyor.

Federasyonun çalışma şekline bakın da, biraz gülün. Ne kadar programlılar ve organizeler değil mi? Günler çuvala girdi sanki.

Ayrıca da bu otomobil kulübü başkanları federasyonun sanki maaşlı memuru!!! Hiç işleri güçleri yok, boşta gezen avare adamlar. Bir de emre bakınız; “başkan kendisi” katılacak. Sen kimsin ki böyle bir emir veriyorsun?

Anlaşılan  bu başkanların zeka seviyeleri sizce iyice düşük çünkü davet yazısının altındaki Not: 1 de “kalemlerini” de getirmeleri isteniyor çünkü bunlar daha ilkokul 1.sınıf öğrencileri, defterlerine kalemlerine sahip olamazlar!!! Sen kimsin kulüp başkanlarını ve yöneticilerini aşağılıyorsun? Kendine gel.

Beyler, biraz silkelenin de kendinize gelin. Sizlerin  adam yerine koymadığınız kulüp başkanları yıllardır, kendi kulüplerinin problemleri, zorlukları, müşküllüklerine bakmadan, sizleri temsil etmeye çalışıyor, onlar olmasa siz ne olurdunuz acaba?

Yazınızda da belirttiğiniz gibi onlar sadece değişik adlar altında sizlere para ödemek zorunda olan kuruluşlar.

Uydur uydur para topla, başka bir iş yok zaten varsa yoksa para. Eğitim Kurulu bile olmayan federasyona, eğitim faaliyeti için 250 TL para ödesinler!

Yeni bir uydurma lisans ücreti de “Federasyon Faaliyetlerine Katılma Lisansı”.

Lisans tescil bedelleri tesbit edilmiş ve yanlarında ne için oldukları yazıyor. Ya okumadan acizler veya  gene gözler kulüp kasalarına çevrilmiş. Bunların hesabı da sorulacak, merak etmeyin.

Federasyon, federasyon olmaktan çıkmış siz Yönetim Kurulu Üyeleri, bu düzenin içinde devam edin bakalım. Nereye kadar sürecek bu yolculuk.

OYMAN ATABAY

KAYNAK : www.kuluplerbirligi.com

Top