You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Oyman Atabay; “Federasyonda Bitmeyen Rezaletler”

Oyman Atabay; “Federasyonda Bitmeyen Rezaletler”

Devamlı yazıyoruz, ancak federasyonumuzun rezaletleri hiç bitmiyor;

Bugünki yazımız ana kraliçemiz ile ilgili;

Bildiğiniz gibi, bugünki federasyonumuzun Eğitim Kurulu Başkanı var ya, hani eskiden Genel Sekreterdi ve Genel Sekreterlik  görevinden istifa etmiş idi. Herkes ile vedalaştı, federasyondan ayrılarak  bizleri üzüntüler içinde bıraktı. Hatta Mali Genel Kurulda Denetleme Kurulu Başkanı olan babası Erkan Başeren hepimize hitaben “DENETLEMİŞ OLDUĞUM FEDERASYONUN HESAPLARINDA BİR KURUŞ YOLSUZLUK BULURSAM DERHAL İSTİFA EDERİM” demişti ve ERTESİ GÜN İSTİFA ETMİŞTİ.

Sonra ne oldu; hokus bokus ve bizim eski genel sekreterimiz olmuş, Federasyonun Eğitim Kurulu Başkanı…Bir de şart koşmuş: “Ben bu görevi yaptığım süre içinde Federasyondan maaş falan almam! Ancak zamanında patronu olduğum Omspor’u tasfiye ettiğinize göre  sizlerin de bir B  Planı olmalı! Aman yanlış anlaşılmasın benim  yeni kurmuş olduğum B  PLANI organizasyon v.s  şirketi ile iş yapın falan demiyorum, (yaparsanız yan cebime )… F1 de zaten mecbursunuz…”

Federasyonun Genel Sekreteri  de zaten açıkça ifade etti, “Bensiz Olamaz” (şarkı gibi)…

Ancak şu LANET muhalefet de olmasa…

Federasyonumuza hiç yakışmayan, insanların özgür iradelerine müdahale edilmeye çalışılan, delegelerin tehdit edildiği, onlarca yalanın bir takım federasyon çalışanlarınca söylendiği  günleri yaşıyoruz. (Federasyonun bir takım çalışanı derken, gerçek anlamda çok önemli görevlerde olan, ancak konumları gereği kendilerine verilen talimatları uygulayan çalışanları ayrı tutuyoruz.)Ü
Neymiş; Federasyona  Olağan Üstü Genel Kurul çağrısı yapan  delegenin ve kulübün bundan sonra Otomobil Sporları ile her türlü ilişkisini keserlermiş!

Sayın Federasyon yetkilileri siz kim olduğunuzu zannediyorsunuz?

Utanmadan Federasyona karşı olan kulüplerin karar defterlerini, üye kayıt defterlerini  istiyorsunuz. Her halde farkında değilsiniz ama yasaları da hiç bilmiyorsunuz?

İsterseniz bu sayfada kulüplere, delegelere  yapmış olduğunuz baskıları tek tek yazalım. Yalancısınız ve güvenilmezsiniz.

Sayın Ana Kraliçe diyormuş  ki; “Benim Antalya’da aldığım dairenin değeri 400 bin lira değil, şu kadar lira ve ben bu daireyi, banka kredisi ile aldım. Hatta Oyman Abi bu kredinin çıkması konusunda bana yardım etti !!!!”

Allah sizin gibi yalancılardan bizleri korusun. İnanır mısınız bu ifadeyi dün Kütahya’da Eskişehir Kulübü Başkanı Nevzat söyledi, bugün de federasyonumuzun Genel Sekreteri Mazhar Bey söyledi.
Ben YALANIN BU KADAR DANİSKALISINI HİÇ DUYMAMIŞTIM!

Sizin gibi yalancıların Federasyonumuzda hala ne işleri var anlayamadık! Kalanlara ALLAH kolaylık versin.

Oyman Atabay
Kulüpler Birliği Platformu

www.kuluplerbirligi.com

Top