You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Mazhar Demiralp Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Mazhar Demiralp Son Yolculuğuna Uğurlanıyor

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu Genel Sekreteri Mazhar Demiralp, 2 Ağustos Salı günü TEM Otoyolu Kocaeli Hereke geçişinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Kaza TEM Otoyolu’nun Kocaeli Körfez İlçesi Hereke mevkiinde meydana geldi. Aynı bölgede bu olaydan yaklaşık 10 dakika önce meydana gelen kaza nedeniyle trafiğin ağırlaştığı sırada, Mazhar Demiralp’in kullandığı 34 HJ 2935 plakalı otomobil, aniden fren yapan ve önde giden Ramazan Çetinkaya yönetimindeki 34 DL 0646 plakalı TIR’a arkadan çarptı.

Kazada ağır yaralanan Mazhar Demiralp, trafiğin iyice kilitlenmesi nedeniyle olay yerine güçlükle ulaşan ambulansla Derince Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı. Mazhar Demiralp burada yapılan müdehaleye rağmen kartarılamadı.

Hayatını otomobil sporlarına adadı, trafik kazasında öldü

Türkiye Otomobil Sporları camiasının en sevilen isimlerinden biri olan ve bu spora uzun yıllar hizmet veren, son olarak Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun Genel Sekreterliği görevini yürüten Mazhar Demiralp’in ölümü camiada büyük üzüntü yarattı.

Mazhar Demiralp’in için bugün (3 Ağustos Çarsamba) TOSFED’in yer aldığı Göksuevleri sitesinin içinde bulunan Şehit Er Ersin Güner İlkoğretim Okulu’nun bahçesinde saat 16:00 da bir anma töreni düzenlenecektir.

Merhumun cenazesi 4 Ağustos Perşembe günü, Yeni Mahalle, Ankara’da bulunan Karşıyaka Cami’nde kılınacak olan öğle namazını takiben, Karşıyaka Mezarlığı’nda defnedilecektir.

KAYNAK : DHA

Top