You are here
Home > NATIONAL > Selami Sezer Nikolayev-Ingul Rallisi’nde Yarışıyor

Selami Sezer Nikolayev-Ingul Rallisi’nde Yarışıyor

Selami Sezer yönetimindeki Türk Ralli Ekibi, 24-26 Ağustos arasında, Ukrayna 2011 Liman Kupası Şampiyonası çerçevesinde 4. Yarış olan Nikolayev İngul Rallisi’nde yarışacak.

Yarış süresinde ve başlangıcında her zaman olduğu gibi ülkemizin tanıtımını gönüllü üstlenen Selami Sezer, Türkiye’yi tanıtıcı hediyeler, bayraklar, t-shirtler dağıtacak, baklava ikramında bulunacak.

Yarış ile ilgili olarak, rallicimiz Selami Sezer; “6 etaplık Ukrayna Liman Kupası Şampiyonasının 4. ayağına geldiğimiz için bu yarıştan alacağımız sonuç bizim için önemli, parkur Nikolayev şehrinde, İngul nehri boyunca uzanıyor. Bu sebeple hızlı ve uzun bir yarış olacak. Kendimize güveniyoruz, umut ediyoruz ki Liman Kupası’nı ülkemize hediye edeceğiz. Bu vesile ile bu büyük Ukrayna çapındaki ralli kupasının organizatörü ve aynı zamanda çok iyi bir Türk dostu olan Odesa Otomobil Kulübü başkanı Viktor Şapovalov’un büyük destekleri için kendisine ve sesimizi daha çok kişinin duymasına olanak veren sizlere ve diğer tüm Basın kurumlarına çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Top