You are here
Home > MOTORSPORT > GO Motorsports Sezon Finali İçin Brno’da

GO Motorsports Sezon Finali İçin Brno’da

GO Motorsports Polonya 01Go Motorsports Porsche GT3 Cup Challenge Orta Avrupa serisinin son yarışına çıkıyor. Çek Cumhuriyeti’ndeki Brno pistinde yarışacak olan takımımız başarılı geçen 2014 sezonunu aynı şekilde tamamlamak istiyor.

Cengiz Oğuzhan, Cenk Ceyişakar ve Yadel Oskan ülkemizi başarı ile temsil ettikleri Porsche GT3 Cup Orta Avrupa serisinin son yarışı için bu hafta sonu Çek Cumhuriyeti’nin Brno pistinde yarışacaklar. Bu sezon Silver grupta pilotlarımız harika bir performans sergiledi. Cenk Ceyişakar son yarış öncesi 175 puan ile ikinci sırada yer alırken ilk sıradaki rakibi ile arasında 19 puan fark bulunuyor. Cengiz Oğuzhan 148 puan ile üçüncü ve Yadel Oksan 133 puan ile dördüncü sırada yer alıyor.

Cuma günü yapılacak sıralama turlarının ardından Cumartesi günü iki yarış koşulacak. 20 dakika artı 1 tur üzerinden düzenlenecek yarışlar sonunda, sezon sonu Porsche GT3 Cup Orta Avrupa klasmanı belli olacak. Brno pisti 5.4 kilometre uzunluğunda ve 15 virajdan oluşuyor. Tarihi pist Formula’dan Moto GP’ye birçok uluslar arası organizasyona ev sahipliği yapıyor. Dünya’nın en iyi tek marka kupalarından Porsche GT3 Cup’ın sezonun son yarışında büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Türk bayrağını sezon boyunca dalgalandıran Go Motorsports’un bu yarıştaki hedefi de aynı!

GO Motorsports Polonya 02Takım ile ilgili bilgilere www.gomotorsporlari.com adresinden ulaşılabileceği gibi, güncel ve anında haberleri www.facebook.com/gomotorsporlari sayfasından takip edebilirsiniz. ATA Freight Line, Lamp 83, A&S optik ana sponsorluğunda, D-Smart medya desteği, Luce Halkla İlişkiler ve Tok Sport iş birliktelikleri ile başlayan bu heyecan ve adrenalin dolu yarış sezonunun 8 ülkeyi kapsayan yarış takvimi de dahil tüm detayları www.gomotorsporlari.com ve www.facebook.com/gomotorsporlari adreslerinden takip edilebilir.

Top