You are here
Home > MOTORSPORT > Volkicar Hız Kesmiyor

Volkicar Hız Kesmiyor

korfez-afis_2Volkicar yarışları Türkiye’de ve dünyada hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Bulgaristan’da V1 Challenge sezonunun 4. yarışı yapıldı. Öncesinde ise Azerbaycan’da V1 Challenge uluslar arası organizasyonu ile Volkicar, dünya arenasında idi. Bu yoğun programda sırada Lassa V1 Challenge Körfez Pisti’nde düzenlenecek sezonun beşinci yarışı var.

Lassa V1 Challenge Bu Pazar Körfez Pisti’nde

Sezonun sondan bir önceki yarışı için 26 Ekim’de Körfez Pisti’ne bir kez daha çıkacak olan pilotlar üst sıralarda olmak için ter dökecek Şampiyonada İzmir’li pilot Can Tolon’un liderliği devam ediyor. İkinci sıradaki Burak Çukurova ve diğer dört pilotun da matematiksel olarak hala altın kupaya giden yolda şansları bulunuyor. Tüm pilotlar sıralamaların ardından aynı anda start alacakları yarış için büyük heyecan duyuyor. Eşit güçteki Volkicar araçların bu rekabet dolu mücadelesi en çok, piste gelen ve ekranları başından canlı olarak yarışı izleyen motorspor severlere yarıyor.

VOLKICAR’ın Ekranlardaki Adresi NTV Spor

Lassa-V1-Challenge-01Lassa’nın bu sene ismini verdiği V1 Challenge şampiyonası 4. senesinde NTV Spor’dan canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Hem yarış tutkunları hem de spor sevenler için vazgeçilmez hale gelen yarışlar, piste gelemeyenleri ekran başına bağlıyor. 15:30’da başlayacak canlı yayında önceki yarışlardan güzel görüntüler ve özel röportajlar yer alacak. Yarış sonunda birinci gelen pilot 6.000 TL, ikinci 4.000 TL ve üçüncü 2.000TL kazanacak.

Şampiyona ile ilgili bilgilere www.v1challenge.net sitesinden ve sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz.

Top