You are here
Home > TURKEY > Rallikros > Otokros Kupası Orhangazi’de Devam Ediyor

Otokros Kupası Orhangazi’de Devam Ediyor

TOSFED Otokros Kupası’nın 7 ve 8. ayak yarışları 16 Kasım tarihinde Ege Otomobil Sporları Kulübü organizasyonu ile Bursa Orhangazi’de düzenleniyor…

Kat1-KemalGamgam2014 TOSFED Otokros Kupası’nın 7 ve 8.yarışları ile mahalli otokros yarışları Ege Otomobil Sporları Kulübü tarafından 16 Kasım Pazar günü Bursa Orhangazi´de yer alan Gölkenarı Spor Tesisleri otokros parkurunda gerçekleştiriliyor.

İznik Gölü kenarında yer alan 1.100 metre uzunluğundaki toprak zeminli otokros pistinde, 5 tur üzerinden koşulacak ulusal ve mahalli yarışlarda, otomobiller motor hacimleri ve tadilatlarına göre 6 ayrı kategoride değerlendirilecek.

Pazar sabahı 09:50’de başlayacak yarışlar öncesinde kupada; Kategori 1’de Ford Fiesta MK1 ile Kemal Gamgam, Kategori 2’de Fiat Palio Kit Car ile Semih Erkal, Kategori 3’de Renault Clio Ragnotti ile Hakan Ertarman, Kategori 4’de Ford Fiesta R2 ile Serhan Türkkan, Kategori 5’te Mitsubishi Lancer EVO IX ile Hakan Kargın ve Kategori 6’da ise Mitsubishi Lancer EVO VIII ile Doğan Kabak lider durumda yer alıyorlar.

Top