You are here
Home > WORLD > WRC > Castrol EDGE’le Finlandiya’da WRC Heyecanı

Castrol EDGE’le Finlandiya’da WRC Heyecanı

castrol-guclu-deneyimler100 yılı aşkın süredir motor sporlarında dünyanın en iyi yarış takımları ile beraber çalışıp, sayısız başarılar elde eden Castrol, Türkiye’de motor sporları tutkusu ve deneyimini son tüketiciye yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerindeki kampanya serisini yeniden başlatıyor. Castrol Türkiye’nin devamlı güncelleyeceği ve yeni deneyimlerini duyuracağı www.gucludeneyimler.com web sitesinde “asla unutamadıkları hayatının yarışını ve başarısını” paylaşan ve jüri tarafından seçilecek “Titanyum gücündeki” maceracılar, Castrol EDGE destekli şampiyon Volkswagen Motorsporları Takımı ile 31 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Finlandiya’da düzenlenecek Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) heyecanına VIP konuk olarak yerinde eşlik edecek. 10 Temmuz gece yarısına kadar Castrol’ün www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden “hayatının yarışını” paylaşanlar arasından seçilecek talihliler, aynı zamanda hafta sonu boyunca Castrol ve Volkswagen’in VIP konuğu olarak ağırlanarak yarış izleme ve servis alanına giriş de dahil olmak üzere benzersiz ayrıcalıkları da yaşama şansına erişecek.

Hem ülkemizde hem dünya genelinde araç üreticileri ile gerçekleştirdiği ortak mühendislik çalışmaları, işbirlikleri ve sponsorluklarla dikkat çeken lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, Türkiye’de motor sporlarını son tüketiciye yakınlaştırmak ve onlara unutulmaz deneyimler yaşatmak hedefiyle www.gucludeneyimler.com adresli web sitesi üzerinden düzenlediği kampanya serisinin bu yılki ilk ayağını başlatıyor. Castrol, öncelikli olarak 31 Temmuz – 2 Ağustos tarihlerinde rallinin ana vatanı olan Finlandiya’daki Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) heyecanına, Türkiye’den motor sporları tutkunlarını ortak edecek. 10 Temmuz gece yarısına kadar Castrol’ün www.gucludeneyimler.com web sitesi üzerinden “asla unutamadıkları hayatının yarışını ve başarısını” paylaşanlar arasından seçilecek talihliler, Şampiyon Volkswagen Motorsporları Takımı’nın VIP konuğu olarak yarışı canlı izleme deneyimi yanısıra servis alanına giriş dahil olmak üzere benzersiz ayrıcalıkları da yaşama şansına erişecek. 13 Temmuz tarihinde yine Güçlü Deneyimler sayfası üzerinden duyurulacak talihlilerin Finlandiya’ya gidiş-dönüş ve konaklama masrafları da Castrol tarafından karşılanacak.

Hayata renk ve tutku katmayı amaçlayan “Güçlü Deneyimler”, kazanan yarış takımlarının tercihi Castrol EDGE ile dünyanın dört bir yanındaki en heyecanlı yarışları izleme, yarış takımlarının yanında yer alma, süper spor otomobilleri kullanma ve yarış pilotlarının sağ koltuğuna oturma gibi fırsatlar sunuyor. Güçlü Deneyimler kampanyası Ekim ayına kadar benzersiz motorsporları deneyimleriyle devam edecek.

Top