You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Simin Emin Adımlarla İlerliyor

Simin Emin Adımlarla İlerliyor

BOSSEK tarafından 23-24 Temmuz tarihlerinde 41’incisi düzenlenen Yeşil Bursa Rallisi, otomobil sporları tutkunlarının yoğun ilgisi ile gerçekleşti. Yeşil Bursa Rallisi’ni Sınıf N’de 3’üncü olarak tamamlayan son dört yılın kadın pilotlar birincisi Simin Bıçakcıoğlu Türkiye Ralli Şampiyonası için önemli bir avantaj sağladı. 

simin (3)Son dört yılın Türkiye Ralli Şampiyonası kadın pilotlar birincisi Simin Bıçakcıoğlu, 23-24 Temmuz tarihlerinde BOSSEK tarafından 41’incisi düzenlenen Yeşil Bursa Rallisi’ni Sınıf N’de 3’üncü olarak tamamladı. Ralli severlerin yakından takip ettiği Yeşil Bursa Rallisi heyecan dolu dakikalara sahne oldu. 

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda CPM Yazılım ve Palamut Group ana sponsorluğunda Klass Magazin, A&S Transport katkılarıyla Neo Motorspor adına, Mitsubishi EVO IX ile Serkan Okan co-pilotluğunda yarışan Bıçakcıoğlu, “Ülkece yaşadığımız hain darbe kalkışmasının etkilerini yavaş yavaş atlamaya çalıştığımız bugünlerde tüm pilotlar için mental olarak Bursa Rallisi’ne hazırlanmak oldukça zordu. Ancak milletçe ayağa kalkıp hayata devam etmenin demokrasimize gölge düşürmeye çalışanlara en büyük cevap olacağını biliyorduk. Toplumun her kesimini derinden etkileyen bu hain saldırıyı şiddetle kınıyorum. Kaybettiğimiz tüm sivil, asker ve polis vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifa ve tüm halkımıza geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.” dedi.

Top