You are here
Home > AUTO TR > Klasikler Bahar Rallisi Hazırlığında

Klasikler Bahar Rallisi Hazırlığında

22-23 Nisan’da İstanbul’da düzenelenecek olan 2017 Türkiye Klasik Otomobil Şampiyonası ilk yarışı Mercedes-Benz Bahar Rallisi için geri sayım devam ediyor.

22 Nisan cumartesi sabahı Hilton Istanbul Bosphorus’da idari ve teknik kontrolün ardından, organizasyon brifing sonrası start alacak. İstanbul Boğazı’nın Avrupa Yakası’nda yapılacak turun ardından Rumeli Feneri’nde öğle yemeği molası ve sonrasında Kemerburgaz’da Kemer Country Club’da ilk gün finişi olacak.

Rallinin 2. Günü; 23 Nisan Pazar. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı…

Mercedes-Benz’in İstanbul Park AMG Lounge’ta hazırladığı brunch ardından pistte tur atarak yola çıkacak olan ekipler Şile istikametinde; güzel manzaranın ve baharın coşkusunu yaşayan doğanın renk cümbüşüne şahitlik ederek, öğle yemeği molası için Best Western Şile Gardens Hotel’e varacaklar. Daha sonra Kavacık’ta Limak Eurasia Hotel’de gerçekleşecek gala gecesinde kazanan ekipler ödüllerine kavuşacaklar.

Organizasyonu gerçekleştirecek olan Klasik Otomobil Kulübü, ralli gelirinin bir kısımı, Payda Öğrencilerle Birlikte Projesi’ne destek olmak için Payda Platformu’na aktarılacak. Payda Öğrencilerle Birlikte Projesi, maddi imkansızlıklardan ötürü öğrenimlerini devam ettirmekte güçlük çeken kız öğrencilerin öğrenim ve eğitimine destek oluyor.

Top