You are here
Home > TURKEY > Tırmanma > EOSK OTOFEST Müzik ve Motor Sporları Festivali

EOSK OTOFEST Müzik ve Motor Sporları Festivali

İlk kez düzenlenecek olan OTOFEST’te, 7’den 70’e otomobil ve motorsporları aşıkları, tüm gün boyunca sürecek, çeşitli animasyonlar, yarışmalar, araç sergileri ve bir çok amatör ve profesyonel müzik gösterileri ile unutulmaz bir gün yaşayacak.

OTOFEST’te amaç, kamuoyunu trafik konusunda bilinçlendirirken, otomobil kullanmanın bir kültür olduğunu da anlatmak. Binlerce kişinin katılması beklenen festivalde katılımcılar eğlence ve müziğe de doyacak.

Etkinliğin hedefi ise otomobil ve motor sporlarını halka tanıtarak bu oluşumların parçası haline gelebilmelerini sağlamak. Otomobil kullanmanın sadece araç kullanmak olmadığını, yaşamın önemli bir rengi ve eğlencesi olduğunu anlatarak güvenli yolculuk bilincinin geliştirilmesini sağlamak.

Bir çok otomobil, off-road ve tuning gruplarının araçları ile katılacağı bu festivale ev sahipliği yapacak olan İsabeyli Belediyesi aynı zamanda etkinliğin Şırlan Su ile birlikte sponsorluğunu da gerçekleştiriyor.

Adnan Menderes Üniversitesi, İsabeyli yerleşkesinde, 2 Nisan Cumartesi günü saat 11:00’de başlayacak ve gün boyu devam edecek OTOFEST Blues, Rock’n Roll, Oldies tarz müziklerle şenlenecek.

Binlerce kişinin ücretsiz olarak izleyeceği OTOFEST’te yer almak isteyen Müzik Grupları ile Tuning Toplulukları ve firmaların kayıt formunu doldurarak en geç 20 Mart’a kadar Ege Otomobil Sporları Kulübüne ulaştırmaları gerekiyor.

Top