BURADASINIZ
Anasayfa > YEREL > Selami Sezer Liman Kupası’nı Yarıladı

Selami Sezer Liman Kupası’nı Yarıladı

Yeni etap Odesa-Kuyalnik Rallisi, 29 Temmuz 2011’da başlıyor. Selami Sezer ve yardımcı pilotu Koray Gürer, Ukrayna Ulusal Ralli Şampiyonası Liman Cup 2011’de ülkemizi gönüllü olarak temsil etmeye devam ediyorlar.

Altı etaptan oluşan Ukrayna Liman Kupası’nın üçüncü ayağı olan ve 29-30 Temmuz 2011 arasında gerçekleştirilecek Odesa-Kuyalnik Rallisi’nin Açılış töreni 29 Temmuz 2011 tarihinde Odesa Kulikovo Polya Parkı’nda yapılacak.

Selami Sezer’in yönetimindeki Türk Ralli Ekibi yine her zaman olduğu açılış, izleme ve servis alanlarında Türk Kültürü’nü tanıtıcı hediyeler, T-shirtler, Türk Bayrakları dağıtacak ve baklava ikramında bulunacaklar.

Selami Sezer yarış ile ilgili olarak; “15 km. uzunluğundaki Kuyalnik Parkuru ormanlık bir bölge ve hızlı bir parkur olması sebebiyle bu yarış epey çekişmeli ve rekabete çok açık geçecek, Odesa şehrinin bir liman şehri olması hem yoğun yerel nüfus hem de burada ticaret yapan Türk işadamlarıyla da birlikte Odesa merkezindeki Kulikova Polya Parkı’ndaki açılış törenine ve bu yarışa çok iyi bir katılım olacağını biliyoruz, hava koşullarının iyi olacağını bekliyoruz, hazırlıklarımız tam, güzel bir sonuç getireceğimize inanıyoruz. Bu arada yarışın organizatörü aynı zamanda Odesa Otomobil Kulübü başkanı Viktor Şapovalov’un tam bir Türk dostu olması sebebiyle gerek yarışta gerekse hazırlıklarımızda sürekli yanımızda oldu, desteklerini esirgemedi, bu vesile ile kendisine teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Top