You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Rallivideo.com TOSFED’in Resmi Yayıncısı Oldu

Rallivideo.com TOSFED’in Resmi Yayıncısı Oldu

2012 sezonunun başından itibaren sporun tanıtımı ve medyada daha fazla yer bulması amacıyla çalışmalarını hızlandıran Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu, Türkiye şampiyonası adı altında yapılan tüm yarışlarda video çekimi yapılması için Rallivideo.com ekibi ile anlaşmaya vardı.

2004 yılından bu yana yarış parkurlarında çekim yapan Rallivideo.com ekibi, 2012 sezonundaki tüm ulusal yarışmalarda (ralli, tırmanma, otokros, pist, karting, off-road) TOSFED’in resmi yayıncı kuruluşu olarak çekim yapacak.

Fatih Yalçınkaya ve Burak Temizsoy’un başını çektiği Rallivideo.com ekibi, TOSFED’in resmi yayıncısı olarak, 2012 sezonu boyunca organize edilecek olan tüm ulusal yarışmalarda, kulüplerimizden herhangi bir bedel almaksızın görev yapacak.

Toplam 39 yarışı kapsayan bu anlaşma gereği, Rallivideo.com ekibinin her ulusal yarışma için hazırlayacağı, haber amaçlı görüntüler (3-5 dakika arası) ve yarışın ardından gelen hafta içinde hazırlanacak olan daha uzun bir özet (10-15 dakika arası); internet platformunda, tüm televizyon kanalları ve haber ajansları ile ücretsiz olarak paylaşılacak.

TOSFED’in resmi yayıncı kuruluşu olarak görev yapacak olan Rallivideo.com ekibinin, kulüplerimiz tarafından organize edilecek olan yarışlarda, hangi şartlar ve haklar dahilinde çalışacakları, önümüzdeki günlerde resmi bir duyuru ile ilan edilecek.

Bu çalışma ile birlikte TOSFED Basın Danışmanı Atıl Atılgan’ın çabaları sayesinde, 2012 sezonuna büyük bir ivmeyle giren otomobil sporlarının, medyada daha fazla yer bulabilmesi adına önemli bir adım atılacağına inanıyor, anlaşmanın tüm camiamız için hayırlı olmasını diliyoruz.

Top