You are here
Home > MOTORBIKE > Kenan Sofuoğlu Yılın Sporcusu Seçildi

Kenan Sofuoğlu Yılın Sporcusu Seçildi

Kenan Sofuoglu 0214 yıldır düzenli olarak gerçekleşen ve gelenekselleşen “Türkiye Yılın Spor Adamları Ödülleri” halk oylaması gerçekleştirildi. Birbirinden değerli spor adamının 18 farklı kategoride 5 aday ile yarıştığı organizasyonda, birinciler halk oylaması belirlendi. Ayrıca jüri özel ödüllerinin de gala gecesinde açıklanacağı belirtildi.

6 ülkeden, yaklaşık 150 sporcunun ağırlanacağı, 500 seçkin davetlinin katılacağı, Spor Türkiye 14. Türkiye Spor Adamları Ödül töreni hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Dünya çapındaki yabancı sporcular başta olmak üzere, spor, iş ve basın dünyasından, 500’e yakın seçkin davetlinin katılacağı, 21 Aralık Pazartesi gecesi Hilton İstanbul Bosphorus / Convention Center’da yapılacak olan gecenin sunuculuğunu, Ece Pirim ve Kerem Öncel yapacak.

Kenan Sofuoglu 01Halk Oylaması İle “Yılın Spor Adamları” Belirlendi

“Yılın Spor Adamları” her yıl olduğu gibi bu yıl da www.turkiyesporadamlari.com da yayınlanan anket sonucu ile belirlendi. Spor Türkiye İcra Kurulu Üyesi Avukat Tamer Kulaçoğlu 14. Türkiye Yılın Spor Adamları Ödül Töreni hakkında bilgi verdi ve ödül alacak tüm isimlerin halkın verdiği oylar sonucuna göre belirlendiğini söyledi. Yapılan oylamanın 01 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında yapıldığını, her yıl olduğu gibi bu yıl da adaylar arasında ciddi çekişmelerin yaşandığını, adayların bazılarının birbirine çok yakın oylar aldığını belirtti.

Yılın Erkek Sporcusu: Kenan Sofuoğlu / Süper Sport Dünya Şampiyonu

Top