You are here
Home > MOTORSPORT > RED BULL RACING HONDA VE SCUDERIA ALPHATAURI HONDA PİLOTLARI OFF ROAD YAPTI

RED BULL RACING HONDA VE SCUDERIA ALPHATAURI HONDA PİLOTLARI OFF ROAD YAPTI

Formula 1’de zirvenin sahibi Red Bull Racing Honda ile F1’in en şık takımı Scuderia AlphaTauri Honda takımlarının pilotları, Max Verstappen’in zaferiyle noktalanan Avusturya GP’si öncesinde off-road yaptı. Pilotlar daha sonrasında off-road araçlarıyla Red Bull Ring’de birbirleriyle yarıştı.

Dünyanın en çok takip edilen motor sporları organizasyonu olan Formula 1’in Avusturya Grand Prix’si öncesinde Red Bull Racing Honda ve Scuderia AlphaTauri Honda pilotları keyifli bir yolculuğa çıktı. Red Bull Ring’de gerçekleştirilen yarış öncesinde Avusturya’da off-road deneyimi yaşayan Max Verstappen, Sergio Pérez Pierre Gasly ve Yuki Tsunoda, sonrasında da bu araçlarla pistte heyecanlı bir yarış gerçekleştirdi.

Önce Hangar 7’den deniz helikopterine binen pilotlar, ardından da Styria’nın en büyük gölü olan Grundlsee’de geleneksel Avusturya kıyafetleriyle kano yaptı. Kısa bir yolculuk sonrası kendilerini her yol şartında gidebilen Pinzgauer kamyonlarında bulan Red Bull Racing ve AlphaTauri Honda pilotları, Red Bull Ring’e kadar off-road heyecanını yaşadı. Verstappen, Perez, Gaslyve Tsunoda’nın, Pinzgauer kamyonlarıyla pistte yaptığı küçük yarış keyifli görüntülere sahne oldu.

Top