You are here
Home > TURKEY > Ralli TR > Dalfidan Finale Hazır

Dalfidan Finale Hazır

Tezcan Dalfidan-Eda Özer ikilisi sezonu Antalya’da tamamlayacak…

Henüz ilk sezonunda 6 rallide 6 podyum başarısı ile Türkiye Ralli Sınıf 8 Birinciliği ve Türkiye Ralli Bayan Co-Pilot Birinciliği’ni kazanan Tezcan Dalfidan-Eda Özer ekibi, 19-20 Kasım tarihlerinde Hitit Rallisi ile sezonu tamamlayacak.

Neo Motorspor adına Revar Oto ve Buttim Cancan Karting desteğinde yarışan Bursalı Tezcan Dalfidan Eda Özer ekibi, bu hafta sonu sezonu noktalamaya hazırlanıyor. Türkiye Ralli Sınıf 8 Birinciliği’nin ardından Türkiye Bayan Co-Pilot Birinciliği’ni de ilan eden başarılı ekip, 19-20 Kasım tarihlerinde Antalya Kemer’de düzenlenecek Hitit Rallisi ile sezonu tamamlayacak.

İLK SEZONDA BÜYÜK BAŞARI

36.Yeşil Bursa Rallisi’nde bir kez daha sınıf 8 birincisi olarak 6’da 6 podyum yapma başarısı gösteren Dalfidan–Özer ikilisi aynı zamanda yarışın Bayan Co-Pilotlar Birinciliği’nin de sahibi oldu. Bu başarının ardından Eda Özer de sezonun bitimine bir yarış kala 43,60 puanla 2011 Türkiye Bayan Co-Pilot Birinciliği’ni ilan etti…

Türkiye Ralli Şampiyonası’nda yarışmaya bu sezon başlayan ikilinin henüz ilk sezonunda 2 birincilik birden kazanması büyük bir başarı olarak dikkat çekti.

Top